Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

AFC Asya Şampiyonlar Ligi

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
AFC Champions League: Group Stage
B. BounedjahAl Sadd 7 0
M. BergAl Ain 6 3
Y. El-ArabiAl Duhail 6 1
D. DamjanovićSuwon Bluewings 5 1
Ricardo GoulartGuangzhou Evergrande 5 1
Kim Shin-WookJeonbuk Motors 5 0
M. TaremiAl Gharafa 5 0
Ali Ahmed MabkhoutAl Jazira 4 0
AlanGuangzhou Evergrande 4 0
RomarinhoAl Jazira 4 0
AdrianoJeonbuk Motors 4 2
OscarShanghai SIPG 4 0
Lee Dong-GookJeonbuk Motors 4 0
M. OršićUlsan 4 0
M. TabriziZob Ahan 4 0
AFC Champions League: 1st Preliminary Round
P. AsareShan United 1 0
H. PutraBali United 1 0
F. SausuBali United 1 0
I. SpasojevićBali United 1 0
S. StephenTampines Rovers 1 0
AFC Champions League: 2nd Preliminary Round
Hoàng Đình TùngFLC Thanh Hoa 3 0
HebertyMuang Thong United 2 1
BienveCeres 2 0
J. Pereyra DíazJohor Darul Ta'zim 2 0
É. BauthéacBrisbane Roar 1 0
T. BunmathanMuang Thong United 1 0
P. CharoenrattanapiromChiangrai United 1 0
T. DoMuang Thong United 1 0
P. FayeFLC Thanh Hoa 1 1
Michel LugoEastern 1 0
M. MaccaroneBrisbane Roar 1 0
O. NazariCeres 1 0
Manuel BledaEastern 1 1
A. SawasdeeChiangrai United 1 0
I. SpasojevićBali United 1 0
AFC Champions League: Play-offs
CristianoKashiwa Reysol 2 0
WaguininhoSuwon Bluewings 2 0
A. ModesteTianjin Quanjian 2 0
M. TabriziZob Ahan 2 0
B. AbdukhalikovNasaf 1 0
M. BergAl Ain 1 0
D. ĆeranNasaf 1 1
Diogo AmadoAl Gharafa 1 0
D. DamjanovićSuwon Bluewings 1 0
P. FayeFLC Thanh Hoa 1 0
A. GanievNasaf 1 0
I. GolbanNasaf 1 0
A. IonescuAizawl 1 0
J. ItoKashiwa Reysol 1 0
J. KhakimovPakhtakor 1 0

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan