Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Finlandiya

Finlandiya - Veikkausliiga

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   HJK 20 14 3 3 38 15 +23 45 GGMGB
2   RoPS 20 11 5 4 27 13 +14 38 GMGBB
3
Honka 20 8 9 3 31 23 +8 33 GBMGB
4
VPS 20 9 6 5 26 21 +5 33 GGGGM
5
Lahti 19 8 8 3 20 14 +6 32 GMMGG
6
KuPS 20 8 5 7 32 24 +8 29 MGBMB
7   Ilves 19 7 6 6 19 22 -3 27 GMBGB
8   Inter Turku 19 6 5 8 25 32 -7 23 GGMBM
9   SJK 20 5 4 11 19 26 -7 19 MMGGB
10   TPS 20 3 7 10 16 29 -13 16 MMGMG
11   Mariehamn 19 4 3 12 22 38 -16 15 MMMGM
12   PS Kemi 20 3 3 14 18 36 -18 12 MBMMM
Champions League (Qualification)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Relegation Play-off
Küme Düşme

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
KlaussHJK 13 3
R. KarjalainenKuPS 13 4
M. KandjiHonka 9 1
S. StrandvallVPS 8 1
T. FuruholmInter Turku 7 0
J. HakolaVPS 6 0
F. IvanovskiRoPS 6 0
A. KangaskolkkaMariehamn 6 2
Borjas MartínHonka 6 1
M. NoubissiIlves 6 0
P. PennanenKuPS 6 0
M. ÄäritaloTPS 5 0
B. KällmanInter Turku 5 0
L. LingmanRoPS 5 1
J. MäkeläPS Kemi 5 0

 

Haberler

Honka - TPS Turku maç önü
Habertürk (2 days ago)
Ilves - PS Kemi maç önü
Habertürk (2 days ago)
KuPS Kuopio - VPS sahaya çıkıyor
Habertürk (2 days ago)
Lahti - Inter Turku maçı ne zaman?
Habertürk (2 weeks ago)
RoPS - Ilves maçı heyecanı
Habertürk (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan