Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
?  
Perşembe, 19 Temmuz 2018
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Canlı + 9:00FT Tobol 2 - 0 Samtredia
Canlı + 9:00FT Kairat 7 - 1 Engordany
Canlı 11:008' Viitorul 0 - 0 Racing
Canlı +11:008' Dinamo Minsk 0 - 1 Derry City LAOLA1.TV, Беларусь 5, LAOLA1.tv Int…
Canlı 11:0010' Laçi 0 - 0 Anorthosis Cytavision Live, Cytavision Sports 2
Canlı 11:008' Gandzasar 0 - 0 Lech Poznań Polsat Sport, IPLA
11:00 Irtysh vs Trakai
12:00 Nõmme Kalju vs Stjarnan LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
12:00 Slavia Sofia vs Ilves
12:00 Molde vs Glenavon
12:00 Gzira United vs Radnički Niš
12:30 Riga vs CSKA Sofia Diema Sport
12:30 Slovan Bratislava vs Milsami
13:00 Dinamo Tbilisi vs DAC
13:00 AIK vs Shamrock Rovers Viaplay Denmark, Viaplay Sweden, Viaplay…
13:00 İnter Bakı vs Balzan
13:00 Apollon vs Stumbras Cytavision Sports 1, Cytavision Live
13:00 Shakhtyor vs Connah's Quay LAOLA1.TV, Беларусь 5, LAOLA1.tv Int…
13:00 Vardar vs Pyunik
13:00 Maccabi Tel Aviv vs Ferencváros Sport 1, M4 Sports
13:00 Sarpsborg 08 vs ÍBV TV2 Sport , TV2 Sumo
13:00 Häcken vs Liepāja
13:00 Zaria vs Górnik Zabrze
13:00 Prishtina vs Fola Esch
13:00 žalgiris vs Kí
13:30 Nordsjælland vs Cliftonville Viaplay Denmark, TV3 Sport
13:30 Progrès Niedercorn vs Qabala
13:45 Beitar Jerusalem vs Chikhura B/R Live
14:00 Luftëtari Gjirokastër vs Ventspils
14:00 København vs KuPS 6'eren, Eurosport Player Denmark
14:15 Sarajevo vs Banants B/R Live, Arena Sport 3, Arena Spo…
14:15 Maribor vs Partizani Tirana SportKlub 1 Serbia, SportKlub 1 Slove…
14:30 Partizan vs Rudar Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 4
14:30 Trenčín vs Budućnost Arena Sport 4 Serbia, Arena Sport 2
14:30 OFK Titograd vs B36
14:45 Osijek vs Petrocub Arena Sport 3 Serbia, Arena Sport 1
14:45 Coleraine vs Spartak Subotica
14:45 Dundalk vs Levadia
14:45 Tre Fiori vs Rudar
14:45 Nsí vs Hibernian Premier Sports, Eir Sport 2
15:00 Domžale vs Široki Brijeg
15:00 Újpest vs Neftçi LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
15:15 FH vs Lahti
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
18:30 Deportivo Cuenca vs Wilstermann fuboTV, FOX Deportes, FOX Soc…
20:45 Rampla Juniors vs Santa Fe fuboTV, FOX Deportes, FOX Soc…
Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası 
11:30 Finlandiya U-19 vs Norveç U-19 ESPN3, WatchESPN, UEFA TV, Yo…
13:30 Portekiz U-19 vs İtalya U-19 fuboTV, ESPN3, Univision Deport…
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
Canlı + 9:00FT Wolverhampton Wanderers 1 - 1 Ajax ESPN3, WatchESPN, Wolves TV, DAZN
14:45 Walsall vs Ajax fuboTV, Eleven Sports Network, Ele…

Haberler

Transfer News     FIFA/Coca Cola World Ranking     Balon D'Or News

 

Videolar


GOAL | Julio Cascante heads in free kick to cut lead in…
10 saat önce

Commentaires d'après-match | Post-game comments | M…
10 saat önce

Grosse soirée pour Mathieu Choinière
10 saat önce

#CHIvLOU Postmatch Reaction | Bastian Schweinsteiger
11 saat önce

#CHIvLOU Postmatch Reaction | Veljko Paunovi
11 saat önce

Adolfo Machado loved Romell Quioto's free kick
11 saat önce

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. Louisville City | July 18…
11 saat önce

Highlights: MNUFC vs. New England Revolution
11 saat önce

MNUFC Postgame Press Conference
11 saat önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan