Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
  • Wo
    Mei 23
  • Do
    Mei 24
  • Vr
    Mei 25
  • Za
    Mei 26
  • Zo
    Mei 27
  • Ma
    Mei 28
  • Di
    Mei 29
  •  
?  
Vrijdag, 25 Mei 2018
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +20:00FT Toronto FC 0 - 1 Dallas DIRECTV, MLS Live, KTXA Dallas, ESPN+
Live +20:55FT Houston Dynamo 3 - 1 New York City fuboTV, Univision Deportes, UniMás, MLS Li…
Live 23:00HT LA Galaxy 0 - 0 SJ Earthquakes fuboTV, Univision Deportes, UniMás,
Vriendschappelijk 
Live N.n.b. Nigeria 0 - 0 DR Congo
Live + 8:00FT Kenia 0 - 1 Swaziland
Live +12:45FT Zwitserland U-21 2 - 1 Frankrijk U-21 Canal+ Sport, RTS Sport, SFV Play
Live +15:00FT Koeweit 1 - 1 Egypte
Ecuador - Primera A 
Live +20:15FT Técnico Universitario 2 - 1 Independiente del Valle fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…
Peru - Primera División 
Live +21:00FT Melgar 3 - 0 Ayacucho Peru Magico, Fanatiz
Zaterdag, 26 Mei 2018
VS/Canada - Major League Soccer 
17:00 Seattle Sounders FC vs Real Salt Lake DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO…
17:30 Vancouver Whitecaps vs New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live,
19:00 New York RB vs Philadelphia Union fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG,
19:30 Orlando City SC vs Chicago Fire DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27,
20:00 Minnesota United vs Montreal Impact fuboTV, DIRECTV, MLS Live, ES…
21:00 Colorado Rapids vs Portland Timbers DIRECTV, MLS Live, KPDX Portland,
22:00 Los Angeles FC vs DC United MLS Live, NewsChannel 8, ESPN+,
Europa - UEFA Champions League 
14:45 Real Madrid vs Liverpool
*Finale
fuboTV, FOX Network, ESPN Deportes,
Vriendschappelijk 
7:35 China vs Myanmar Guangdong Sports Channel, Skynet Myanmar,
Brazilië - Brasileirão 
15:00 Fluminense vs Chapecoense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, PFC I…
Chili - Primera División 
15:00 Huachipato vs Universidad Chile TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF H…
Ecuador - Primera A 
17:00 Universidad Católica vs El Nacional fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
Toulon Tournament 
9:00 Engeland U-21 vs China U-21 fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
11:30 Qatar U-21 vs Mexico U-21 fuboTV, beIN SPORTS en Español,
Peru - Primera División 
14:00 Comerciantes Unidos vs Sport Huancayo Peru Magico, Fanatiz
16:30 UTC Cajamarca vs Universitario Peru Magico, Fanatiz
18:45 Deportivo Municipal vs Sport Rosario Peru Magico, Fanatiz
Uruguay - Primera División 
19:00 Atenas vs Peñarol fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…

Nieuws

 

Video's


Has Cristiano Ronaldo DISRESPECTED Mo Salah Ahead Of Ch…
11 uur geleden

Peru’s World Cup Return: 36 Years in the Making
12 uur geleden

Is The Long Term Manager Dead
12 uur geleden

Secteur 12 - Saison 4 - Épisode 11 | Dans les coulisses…
12 uur geleden

Commentaires d'avant-match de Rémi Garde - MIN v MTL
12 uur geleden

The hipster's favourites - Cascadia set up for Worl…
15 uur geleden

T-Mobile Sound Off Seattle: DeAndre Yedlin makes a spec…
Gisteren

RSL Rundown: at Seattle 5/26/18
Gisteren

Chicago Red Stars vs. Orlando Pride | May 26 at 3:30 p…
Gisteren

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018