Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC Zorya Luhansk

Opgericht  1923
Stadion  Slavutych-Arena
Capacity  12,000
Manager  Y. Vernydub

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Oleg ChuvaevO. Chuvaev
Luis PhilippeLuis Philippe
Andriy LuninA. Lunin
Verdedigers
Oleksandr TymchykO. Tymchyk
Doelpunten: 1
Vyacheslav ChecherV. Checher
Dmytro LytvynD. Lytvyn
Vasyl PryymaV. Pryyma
Doelpunten: 1
Evgen OpanasenkoE. Opanasenko
Doelpunten: 5
Tymofii SukharT. Sukhar
Artem GordienkoA. Gordienko
Doelpunten: 3
Sergiy MayborodaS. Mayboroda
Oleksandr SvatokO. Svatok
Doelpunten: 1
Mohamed El BouazzatiM. El Bouazzati
Middenvelders
Andelo KaĉavendaA. Kaĉavenda
Yevgen CheberkoY. Cheberko
Vladyslav KocherginV. Kochergin
Silas Araujo da SilvaSilas
Doelpunten: 2, Assists: 2
Zeljko LjubenovicZ. Ljubenovic
Oleksandr KaravaevO. Karavaev
Doelpunten: 1, Assists: 2
Yehor ShalfieievY. Shalfieiev
Oleksandr AndrievskyO. Andrievsky
Doelpunten: 3
Ruslan BabenkoR. Babenko
Ihor KharatinI. Kharatin
Doelpunten: 3, Assists: 1
Artem GromovA. Gromov
Doelpunten: 7, Assists: 10
Aanvallers
Maksym LunyovM. Lunyov
Doelpunten: 1, Assists: 1
Vladyslav KabaievV. Kabaiev
Assists: 1
Iury Lirio Freitas de CastilhoIury
Doelpunten: 11
David FaupalaD. Faupala
Assists: 1
Andriy NovikovA. Novikov
#NaamAgeA
Keepers
77O. Chuvaev 30000001600000
73Luis Philippe 2100000700000
1A. Lunin 192610292900300000
Verdedigers
24O. Tymchyk 216488801010100
44V. Checher 3715341817111100900
9D. Lytvyn 211022110600100
4V. Pryyma 2686012931410300
39E. Opanasenko 271778222022350101
29T. Sukhar 1900000000000
5A. Gordienko 271937282176930400
64S. Mayboroda 2071010100000
3O. Svatok 231993252231610200
16M. El Bouazzati 2115122011000000
Middenvelders
32A. Kaĉavenda 1900000000000
98Y. Cheberko 20871101002600300
7V. Kochergin 22517134922200100
96Silas 221371221759922600
22Z. Ljubenovic 3622071611300100
20O. Karavaev 252187262516112000
76Y. Shalfieiev 1981010400000
18O. Andrievsky 231327181442430411
36R. Babenko 25846141043700310
8I. Kharatin 2317962922712731800
28A. Gromov 2823282727070710200
Aanvallers
19M. Lunyov 20115625121371611400
27V. Kabaiev 22501134931601300
95Iury 22196625232831101200
11D. Faupala 2185613945401100
35A. Novikov 1900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
L. Arveladze 01 juli 2018DesnaFree
O. Tymchyk 31 januari 2018Dynamo KyivLoan
D. Lytvyn 31 januari 2018Benfica-
T. Sukhar 16 februari 2018Dnipro-1-
A. Novikov 15 februari 2018Volyn-
Transfers Out
A. Sukhotskiy 04 januari 2018SlovanFree
D. Grechyshkin 01 januari 2018Shakhtar D-
A. Pylyavsky 01 januari 2018Rubin-
O. Andrievsky 01 juli 2018Dynamo Kyiv-
Paulinho 01 februari 2018Levski-
Leonidas 16 februari 2018Olimpik D-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018