Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

İstanbul Başakşehir FK

Opgericht  1990
Stadion  Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Capacity  17,319
Manager  A. Avcı

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
V. Babacan 2900000000000
F. Çakır 2300000000000
M. Günok 2900000000000
Verdedigers
J. Attamah 2400000000000
G. Clichy 3200000000000
U. Uçar 3100000000000
A. Chedjou 3200000000000
Júnior Caiçara 2900000000000
M. da Costa 3200000000000
A. Epureanu 3100000000000
Middenvelders
E. Višća 2800000000000
Marcio Mossoró 3400000000000
G. İnler 3300000000000
S. Aydoğdu 2700000000000
A. Turan 3100000000000
T. Torun 2800000000000
K. Frei 2400000000000
E. Belözoğlu 3700000000000
C. Yıldız 2300000000000
E. Elia 3100000000000
M. Tekdemir 3000000000000
İ. Kahveci 2200000000000
Aanvallers
R. Bajić 2400000000000
S. Napoleoni 3100000000000
M. Erdinç 3100000000000
E. Adebayor 3400000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Turan 13 januari 2018BarcelonaLoan
S. Aydoğdu 08 juni 2018AkhisarsporFree
A. Çiçek 30 juni 2018Demirspor-
M. Muhammed 01 juli 2018Lok Plovdiv-
H. Erkan 18 januari 2018Karabükspor-
Transfers Out
H. Özmert 26 januari 2018Antalya-
E. Subaşı 19 januari 2018DarıcaLoan
O. Saraçoğlu 19 januari 2018AdliyesporLoan
M. Vurak 19 januari 2018DarıcaLoan
O. Bala 19 januari 2018DarıcaLoan

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië