Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC Basel 1893

Opgericht  1893
Stadion  St. Jakob-Park
Capacity  38,512
Manager  R. Wicky

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Tomáš  VaclíkT. Vaclík
Germano VailatiG. Vailati
Gion Fadri ChandeG. Chande
Antonio Signori DominiqueAntonio Dominique
Mirko SalviM. Salvi
Verdedigers
Michael LangM. Lang
Doelpunten: 5, Assists: 5
Blás Miguel Riveros GaleanoB. Riveros
Doelpunten: 1, Assists: 1
Éder Fabián Álvarez BalantaÉ. Álvarez
Assists: 1
Yves KaiserY. Kaiser
Léo LacroixL. Lacroix
Marek SuchýM. Suchý
Doelpunten: 1, Assists: 5
Middenvelders
Davide CallàD. Callà
Fabian FreiF. Frei
Assists: 2
Martin LiechtiM. Liechti
Raoul PetrettaR. Petretta
Doelpunten: 1, Assists: 1
Samuele CampoS. Campo
Doelpunten: 2, Assists: 6
Neftali ManzambiN. Manzambi
Doelpunten: 1
Luca ZuffiL. Zuffi
Doelpunten: 3, Assists: 6
Taulant XhakaT. Xhaka
Doelpunten: 1
Mohamed ElyounoussiM. Elyounoussi
Doelpunten: 11, Assists: 8
Noah OkaforN. Okafor
Valentin StockerV. Stocker
Doelpunten: 2, Assists: 3
Kevin BuaK. Bua
Doelpunten: 6, Assists: 1
Sereso Geoffroy Gonzaroua DiéS. Dié
Doelpunten: 1, Assists: 1
Robin AdamczykR. Adamczyk
Aanvallers
Dimitri Joseph Oberlin MfomoD. Oberlin
Doelpunten: 5
Ricky van WolfswinkelR. van Wolfswinkel
Doelpunten: 11, Assists: 1
Albian AjetiAlbian Ajeti
Doelpunten: 14, Assists: 3
Afimico PululuA. Pululu
#NaamAgeA
Keepers
1T. Vaclík 293240363600000100
18G. Vailati 3700000000000
G. Chande 2000000100000
Antonio Dominique 2300000400000
13M. Salvi 24000003100000
Verdedigers
5M. Lang 273051343401155400
25B. Riveros 2018572520521511100
23É. Álvarez 2510721511411001400
Y. Kaiser 2000000700000
L. Lacroix 266409721600200
17M. Suchý 302639313101015821
Middenvelders
39D. Callà 3310251411100100
F. Frei 291329161511202400
M. Liechti 2000000200000
28R. Petretta 2113271714301111200
S. Campo 221005141132626200
27N. Manzambi 2123572501510100
7L. Zuffi 282526302915136200
34T. Xhaka 2718632321233101100
24M. Elyounoussi 23266533321151118300
N. Okafor 18561010500000
V. Stocker 291089141318123500
33K. Bua 241383271710131461300
6S. Dié 3314482416861211500
R. Adamczyk 2100000100000
Aanvallers
19D. Oberlin 209812681872350400
9R. van Wolfswinkel 2913502115679111100
22Albian Ajeti 21179625214155143200
37A. Pululu 19312020600000
NaamDateFromFee
Transfers In
V. Stocker 10 januari 2018Hertha BSC-
Z. Kuzmanović 01 juli 2018Málaga-
F. Frei 16 januari 2018Mainz 051.5M €
Antonio Dominique 16 januari 2018Le MontFree
S. Campo 16 januari 2018Lausanne-
D. Kutesa 01 juli 2018Luzern-
E. Cümart 01 juli 2018Sion-
Transfers Out
Omar Gaber 01 januari 2018Los Angeles FCLoan
A. Šporar 03 januari 2018Slovan600K €
R. Steffen 10 januari 2018Wolfsburg1.8M €
Đ. Nikolić 11 januari 2018ThunLoan
M. Akanji 15 januari 2018Dortmund21.5M €
D. Oberlin 01 juli 2018Salzburg-
S. Eremenko 04 februari 2018Spartaks-
Pedro Pacheco 26 februari 2018RapperswilLoan
D. Schmid 15 januari 2018LausanneLoan

Nieuws

Het Europese parcours van Nederlandse clubs
Voetbal International (4 weeks ago)

Video's


Baselli: "Felice per l'esordio"
Dinsdag, 12 jun

10 "prime volte" di Daniele Baselli
Zondag, 6 mei

Baselli e Mandragora: “Mancini vuole un’Italia proposit…
Zaterdag, 5 mei

Baselli a Torino Channel
Zondag, 6 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018