Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Girona FC

Opgericht  1930
Stadion  Estadi Municipal de Montilivi
Capacity  9,282
Manager  Eusebio Sacristán

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Iraizoz 3700000000000
Y. Bounou 2700000000000
Verdedigers
B. Espinosa 2900000000000
Sebas Coris 2500000000000
Planas 2700000000000
Alcalá 2900000000000
Ramalho 2500000000000
J. Mojica 2500000000000
Muniesa 2600000000000
Juanpe 2700000000000
Middenvelders
Timor 2800000000000
Granell 2900000000000
Rubén Alcaraz 2700000000000
Portu 2600000000000
Borja García 2700000000000
Aday 3000000000000
Pere Pons 2500000000000
Aanvallers
A. Lozano 2500000000000
C. Stuani 3100000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Muniesa 02 juli 2018Stoke-
Rubén Alcaraz 01 juli 2018Almería-
J. Mojica 02 juli 2018Vallecano5M €
Sebas Coris 01 juli 2018Osasuna-
Transfers Out
F. Boulaya 19 januari 2018MetzLoan
M. Olunga 01 juli 2018Zhicheng-
Ayub El Harrak 02 januari 2018GuijueloFree
K. Haug 01 januari 2018Man City-

Nieuws

NAC-revelatie Pablo Marí naar gedegradeerd Deportivo
Voetbal International (2 weeks ago)

Video's


STEVE PARKIN | Assistant manager's Girona preview
13 uur geleden

BEN ALNWICK | Goalkeeper's Girona friendly preview
14 uur geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië