Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

SD Eibar

Opgericht  1940
Stadion  Estadio Municipal de Ipurúa
Capacity  7,083
Manager  Mendilibar

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Asier Riesgo UnamunoAsier Riesgo
Yoel Rodríguez OterinoYoel
Markel Areitio CedrúnMarkel Areitio
Marko DmitrovićM. Dmitrović
Verdedigers
Ander Capa RodríguezAnder Capa
Assists: 1
Vukašin JovanovićV. Jovanović
Iván Ramis BarriosRamis
Doelpunten: 3
David Rodríguez LombánLombán
Doelpunten: 1
Julen López SalasJulen López
Paulo André Rodrigues de OliveiraPaulo Oliveira
Ángel López PérezÁngel López
Anaitz Arbilla ZabalaArbilla
Doelpunten: 2, Assists: 1
David Juncà ReñéJuncà
Assists: 2
José Ángel Valdés DíazJosé Ángel
Assists: 8
Middenvelders
Iván Alejo PeraltaIvi
Doelpunten: 1, Assists: 3
Joan Jordán MorenoJoan Jordán
Doelpunten: 6, Assists: 4
Papa Kouly DiopP. Diop
Sidelined: Knee Injury
(Until 10 juli 2018)
Francisco Manuel Rico CastroFran Rico
Sidelined: Knee Injury
Julen Azkue UnzuetaJulen Azkue
Fabián Ariel Orellana ValenzuelaF. Orellana
Doelpunten: 3, Assists: 2
Gonzalo EscalanteG. Escalante
Doelpunten: 1
Daniel García CarrilloDani García
Assists: 1
Imanol Sarriegi IsasaImanol Sarriegi
Takashi InuiT. Inui
Doelpunten: 5, Assists: 2
Pedro León Sánchez GilPedro León
Assists: 3
Sidelined: Plantaris Injury
(Until 07 juni 2018)
Rubén Peña JiménezRubén Peña
Doelpunten: 1
Aanvallers
Francesc Regis CrespíXesc Regis
Charles  Días Barbosa de OliveiraCharles
Doelpunten: 8, Assists: 1
Enrique García MartínezKike
Doelpunten: 8, Assists: 1
Sergio Enrich AmetllerSergi Enrich
Doelpunten: 3, Assists: 1
#NaamAgeA
Keepers
13Asier Riesgo 349011002800000
1Yoel 29901100600000
27Markel Areitio 2100000200000
25M. Dmitrović 263240363600200100
Verdedigers
7Ander Capa 2622463325851101400
6V. Jovanović 2200000200000
4Ramis 331304161513530400
22Lombán 309951311221810300
31Julen López 2200000000000
12Paulo Oliveira 262215262512800300
35Ángel López 2100000100000
18Arbilla 312411292630421800
23Juncà 249001510541702300
15José Ángel 282431302827708400
Middenvelders
20Ivi 23110822148141413500
24Joan Jordán 23242335251041264210
3P. Diop 32943151236700500
16Fran Rico 3000000000000
32Julen Azkue 2300000000000
2F. Orellana 321181171344432510
5G. Escalante 25156128161271910300
14Dani García 2827813232063011400
26Imanol Sarriegi 23373030500100
8T. Inui 2926403431312452400
21Pedro León 31929121022303100
11Rubén Peña 26172828181062010100
Aanvallers
41Xesc Regis 2101010300000
19Charles 341579301812101581501
17Kike 2824653528711881500
9Sergi Enrich 281331191456631200
NaamDateFromFee
Transfers In
P. Diop 01 januari 2018EspanyolFree
F. Orellana 01 januari 2018ValenciaLoan
Pablo Hervías 01 juli 2018Valladolid-
Pere Milla 01 juli 2018Numancia-
Jordi Calavera 01 juli 2018Gijón-
Unai Elgezabal 01 juli 2018Numancia-
Transfers Out
Fran Rico 01 juli 2018Granada-
Ander Capa 01 juli 2018Athletic Club3M €

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018