Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Deportivo Alavés

Opgericht  1921
Stadion  Estadio de Mendizorroza
Capacity  19,840
Manager  Abelardo

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Antonio Sivera 2100000000000
Fernando Pacheco 2600000000000
Verdedigers
G. Maripán 2400000000000
Rubén Duarte 2200000000000
Martín 2200000000000
Adrián Diéguez 2200000000000
Carlos Vigaray 2300000000000
Antonio Cristian 2200000000000
Rodrigo Ely 2400000000000
Laguardia 2800000000000
Middenvelders
Burgui 2400000000000
D. Torres 2800000000000
Manu García 3200000000000
M. Wakaso 2700000000000
Jony 2600000000000
Ibai Gómez 2800000000000
Aanvallers
J. Guidetti 2600000000000
E. Demirović 2000000000000
Rubén Sobrino 2600000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Guidetti 08 januari 2018Celta de VigoLoan
Jony 02 juli 2018MálagaLoan
E. Demirović 01 januari 2018LeipzigFree
Antonio Cristian 01 juli 2018Rudeš-
Juanan Entrena 05 juni 2018Rudeš-
Transfers Out
Bojan 01 juli 2018Stoke-
C. Santos 02 juli 2018La Coruña-
Tomás Pina 01 juli 2018Club Brugge-
A. Katai 06 februari 2018ChicagoLoan
Óscar Romero 01 januari 2018Shenhua-
Litri 01 juli 2018Real Sociedad-
Álvaro Medrán 01 juli 2018Valencia-
Einar Galilea 18 januari 2018RudešLoan
Munir 01 juli 2018Barcelona-
E. Fernández 01 januari 2018Lausanne-
Alfonso Pedraza 01 juli 2018Villarreal-
F. Antúnez 01 juli 2018Peñarol-

Nieuws

Kortom - Feyenoord bindt duo, Ki naar Newcastle United
Voetbal International (2 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië