Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Athletic Club Bilbao

Opgericht  1898
Stadion  San Mamés Barria
Capacity  53,289
Manager  José Ángel Ziganda

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Kepa Arrizabalaga RevueltaKepa
Iago Herrerín BuisánIago Herrerín
Unai Simón MendibilUnai Simón
Verdedigers
Mikel Balenziaga OruesagastiBalenziaga
Assists: 2
Sidelined: Hamstring
Íñigo Martínez BerridiÍñigo Martínez
Daniel Vivian MorenoDani Vivian
Óscar de Marcos AranaDe Marcos
Doelpunten: 1, Assists: 2
Enric Saborit TeixidorSaborit
Assists: 1
Xabier Etxeita GorritxategiEtxeita
Doelpunten: 1
Andoni López SaratxoAndoni López
Unai Núñez GestosoUnai Núñez
Doelpunten: 1
Yeray Álvarez LópezYeray Álvarez
Íñigo Lekue MartínezLekue
Assists: 1
Middenvelders
Markel Susaeta LaskurainSusaeta
Doelpunten: 3, Assists: 2
Raúl García EscuderoRaúl García
Doelpunten: 10, Assists: 1
Sidelined: Heart Condition
(Until 30 mei 2018)
Víctor San Bartolomé PrietoSan Bartolomé
Mikel Vesga ArrutiMikel Vesga
Doelpunten: 1, Assists: 1
Beñat Etxebarria UrkiagaBeñat
Assists: 2
Peru Nolaskoain EsnalPeru Nolaskoain
Íñigo Muñoz CuevasÍñigo Muñoz
Ander Iturraspe DerteanoIturraspe
Mikel Rico MorenoMikel Rico
Sidelined: Hamstring
(Until 31 mei 2018)
Mikel San José DomínguezSan José
Doelpunten: 1, Assists: 1
Iñigo Córdoba KerejetaIñigo Córdoba
Doelpunten: 1, Assists: 1
Óscar Gil OsésÓscar Gil
Aanvallers
Iñaki Williams ArthuerIñaki Williams
Doelpunten: 7, Assists: 6
Iker Muniain GoñiMuniain
Doelpunten: 4, Assists: 2
Sabin Merino ZuloagaSabin Merino
Enrique Sola ClementeKike Sola
Sidelined: Hamstring
(Until 31 mei 2018)
Aritz Aduriz ZubeldiaAduriz
Doelpunten: 9, Assists: 1
#NaamAgeA
Keepers
1Kepa 232700303000100400
13Iago Herrerín 3072088003000000
32Unai Simón 2000000700000
Verdedigers
24Balenziaga 301554181805002100
4Íñigo Martínez 271440161600000600
35Dani Vivian 1800000100000
18De Marcos 291663212016212500
3Saborit 261429191634601500
16Etxeita 3037855022310200
34Andoni López 22901100000000
12Unai Núñez 2129423333011101100
5Yeray Álvarez 236748710700200
15Lekue 25210432221031601300
Middenvelders
14Susaeta 30227034268141232200
22Raúl García 312636343041341011000
36San Bartolomé 1800000100000
21Mikel Vesga 258101211151511600
7Beñat 31111524121272102300
39Peru Nolaskoain 1900000000000
40Íñigo Muñoz 2100000000000
8Iturraspe 29190130201071200700
17Mikel Rico 3311691713421000200
6San José 282157262424911500
28Iñigo Córdoba 211460301812131711300
29Óscar Gil 2200000000000
Aanvallers
11Iñaki Williams 232851383177776300
10Muniain 2577514772842100
19Sabin Merino 26369134942000100
9Kike Sola 3200000100000
20Aduriz 37214633211261491500
NaamDateFromFee
Transfers In
Íñigo Martínez 30 januari 2018Real Sociedad32M €
Ander Capa 01 juli 2018Eibar3M €
Gorka Santamaría 01 juli 2018Huelva-
Álex Remiro 01 juli 2018Huesca-
Jon Aguirrezabala 01 juli 2018Amorebieta-
C. Ganea 01 juli 2018Viitorul-
Unai Etxebarría 01 juli 2018Leioa-
Markel Lozano 01 juli 2018Arenas Getxo-
Murgoitio 01 juli 2018Gernika-
Transfers Out
Bóveda 20 januari 2018La Coruña-
A. Laporte 30 januari 2018Man City65M €
Ager Aketxe 23 februari 2018TorontoFree

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018