Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FK Partizan Beograd

Opgericht  1945
Stadion  Stadion Partizana
Capacity  32,710
Manager  M. Đukić

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Vladimir StojkovićV. Stojković
Marko JovičićM. Jovičić
Verdedigers
Nemanja MiletićNemanja Miletić I
Strahinja BošnjakS. Bošnjak
Svetozar MarkovićS. Marković
Doelpunten: 1
Milan MitrovićM. Mitrović
Doelpunten: 2
Saša ZdjelarS. Zdjelar
Doelpunten: 2
Nemanja AntonovN. Antonov
Slobodan UroševićS. Urošević
Bojan OstojićB. Ostojić
Doelpunten: 1
Miroslav VulićevićM. Vulićević
Luka CucinL. Cucin
Middenvelders
Yury VakulkoY. Vakulko
Nemanja MiletićNemanja Miletić II
Doelpunten: 2
Nebojša KosovićN. Kosović
Doelpunten: 1
Danilo PantićD. Pantić
Doelpunten: 4
Zoran TošićZ. Tošić
Doelpunten: 11
Saša IlićS. Ilić
Doelpunten: 1
Dramane SalouD. Salou
Seydouba SoumahS. Soumah
Doelpunten: 3
Marko JevtovićM. Jevtović
Doelpunten: 6
Marko JankovićM. Janković
Doelpunten: 4
Aanvallers
Đorđe JovanovićĐ. Jovanović
Doelpunten: 4
Leandre Geal Tawamba KanaL. Tawamba Kana
Doelpunten: 12
Strahinja JovanovićS. Jovanović
Đorđe IvanovićĐ. Ivanović
Doelpunten: 2
Ognjen  OžegovićO. Ožegović
Doelpunten: 9
Armin ĐerlekA. Đerlek
#NaamAgeA
Keepers
88V. Stojković 342053232301000400
61M. Jovičić 23917111010000000
Verdedigers
73Nemanja Miletić I 272957333301000200
5S. Bošnjak 1900000000000
15S. Marković 18913111010010000
30M. Mitrović 291407171520020300
16S. Zdjelar 231047121201020310
33N. Antonov 23990111100000000
72S. Urošević 243604400000100
23B. Ostojić 341576181801010200
4M. Vulićević 331980222200000200
2L. Cucin 193604400000100
Middenvelders
14Y. Vakulko 201092110000100
26Nemanja Miletić II 261936222201020400
27N. Kosović 233708442010100
55D. Pantić 2123623129214040400
7Z. Tošić 3115012217580110000
22S. Ilić 40655204162010100
34D. Salou 2000000000000
20S. Soumah 2611852215711030201
21M. Jevtović 241917272345060610
10M. Janković 2216622520511040500
Aanvallers
99Đ. Jovanović 19389142120040300
3L. Tawamba Kana 2825343228490120400
90S. Jovanović 181342110000000
18Đ. Ivanović 2256612664020000
51O. Ožegović 2319412824415090300
44A. Đerlek 1772710914000100
NaamDateFromFee
Transfers In
V. Đilas 01 juli 2018Teleoptik-
S. Urošević 16 januari 2018Napredak-
Đ. Ivanović 23 januari 2018Spartak-
Y. Vakulko 24 januari 2018Dnipro180K €
L. Cucin 16 januari 2018Teleoptik-
S. Jovanović 01 februari 2018Teleoptik-
Transfers Out
Everton Luiz 19 januari 2018SPAL600K €
S. Marjanović 27 februari 2018AktobeFree
A. Stevanović 01 januari 2018Shonan-
L. Ćirković 23 januari 2018Luzern-
N. Antonov 01 juli 2018Grasshopper-
Mohammed Mounir 01 januari 2018OrlandoFree
P. Đuričković 01 januari 2018XanthiFree
M. Radin 26 februari 2018AktobeFree
D. Pantić 01 juli 2018Chelsea-
T. Solomon 29 januari 2018Rijeka-

Nieuws

Ex-STVV'er Stolica trainer in de Champions League
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (1 day ago)
Servische bondscoach laat Gudelj links liggen voor WK
Voetbal International (4 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018