Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FK Zenit St. Petersburg

Opgericht  1925
Stadion  Stadion Krestovskyi
Capacity  68,134
Manager  S. Semak

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Andrey LunevA. Lunev
Mikhail KerzhakovM. Kerzhakov
Nikita GoyloN. Goylo
Egor BaburinE. Baburin
Yuri LodyginY. Lodygin
Verdedigers
Nikita KakkoevN. Kakkoev
Denis TerentjevD. Terentjev
Miha MevljaM. Mevlja
Aleksandr AnyukovA. Anyukov
Emanuel MammanaE. Mammana
Assists: 1
Domenico CriscitoD. Criscito
Doelpunten: 4, Assists: 3
Branislav IvanovićB. Ivanović
Doelpunten: 2, Assists: 1
Ilia SkrobotovI. Skrobotov
Doelpunten: 1
Igor SmolnikovI. Smolnikov
Middenvelders
Daler KuzyaevD. Kuzyaev
Doelpunten: 6, Assists: 2
Viktor FaizulinV. Faizulin
Magomed OzdoevM. Ozdoev
Emiliano Ariel RigoniE. Rigoni
Assists: 2
Leandro Daniel ParedesL. Paredes
Doelpunten: 4, Assists: 5
Yuri ZhirkovY. Zhirkov
Doelpunten: 1
Dmitri PletnevD. Pletnev
Kirill KaplenkoK. Kaplenko
Elmir NabiullinE. Nabiullin
Aleksandr ErokhinA. Erokhin
Doelpunten: 7, Assists: 2
Vyacheslav ZinkovV. Zinkov
Claudio Matías KranevitterM. Kranevitter
Assists: 1
Aanvallers
Dmitriy PolozD. Poloz
Doelpunten: 1, Assists: 2
Aleksandr KokorinA. Kokorin
Doelpunten: 10, Assists: 3
Ivan TarasovI. Tarasov
Sebastián DriussiS. Driussi
Doelpunten: 5, Assists: 5
Anton ZabolotnyiA. Zabolotnyi
Doelpunten: 1
Andrei  PanyukovA. Panyukov
#NaamAgeA
Keepers
99A. Lunev 261743202002300100
41M. Kerzhakov 31000001700000
70N. Goylo 1900000400000
71E. Baburin 249011001300000
1Y. Lodygin 28867119202000100
Verdedigers
N. Kakkoev 1891010800000
49D. Terentjev 2516542211600100
23M. Mevlja 271367181624600400
2A. Anyukov 353310101200000
30E. Mammana 221361161601301000
4D. Criscito 312517282801043710
60B. Ivanović 342358272701021100
I. Skrobotov 17284131810000
19I. Smolnikov 291853222023600401
Middenvelders
14D. Kuzyaev 251996262249662300
20V. Faizulin 3200000000000
M. Ozdoev 252444312600100
10E. Rigoni 25956179861202400
5L. Paredes 2322942825323451100
18Y. Zhirkov 349641710741810200
D. Pletnev 20211010900000
55K. Kaplenko 186321111200000
E. Nabiullin 23442020900000
21A. Erokhin 282181272523372510
V. Zinkov 2500000000000
8M. Kranevitter 2513092115661001400
Aanvallers
7D. Poloz 268101910992012100
9A. Kokorin 2719182221111103200
I. Tarasov 1800000100000
11S. Driussi 2217342720713855300
29A. Zabolotnyi 2670110732310100
33A. Panyukov 23422020200000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Ryazantsev 01 juli 2018Amkar-
Neto 01 juli 2018Fenerbahçe-
A. Yusupov 01 juli 2018Rostov-
A. Zabolotnyi 23 januari 2018Tosno1.5M €
I. Tsallagov 01 juli 2018Dinamo M-
R. Mak 01 juli 2018PAOK-
M. Ozdoev 15 februari 2018Rubin3.3M €
Hernani 01 juli 2018Saint-Étienne-
E. Chernov 01 juli 2018Tosno-
L. Đorđević 01 juli 2018Arsenal-
S. Zuykov 01 juli 2018Tom'-
E. Nabiullin 15 februari 2018Rubin-
A. Isaev 01 juli 2018Yenisey-
Transfers Out
M. Rudakov 17 januari 2018HJKLoan
A. Vyatkin 24 januari 2018LahtiLoan
N. Andreev 22 februari 2018Anzhi-
B. Yunaev 04 maart 2018Palanga-
A. Nekrasov 06 maart 2018JelgavaFree

Nieuws

Video's


Сергей Семак: «В таких матчах не нужно смотреть на резу…
14 uur geleden

«Зенит» — «Пинцгау»: полный обзор матча
16 uur geleden

«Газпром»-тренировочные сборы: «Зенит» — «Пинцгау
17 uur geleden

«Раздевалка» на «Зенит-ТВ»: выпуск №100
Gisteren

«Газпром»-тренировочные сборы в Австрии: упражнение дня
2 dagen geleden

Дневник сборов: упражнения на технику, отработка переда…
4 dagen geleden

Третий день в Австрии: тест Моньони, передачи в касание…
Woensdag, 6 jun

«Большой фестиваль футбола»: четвертое задание
Woensdag, 6 jun

Дневник сборов: тренировка в зале, работа с мячом и вос…
Dinsdag, 12 jun

«Зенит-ТВ»: Большой фестиваль футбола в Тюмени
Dinsdag, 12 jun

«Газпром»-тренировочные сборы: первая тренировка под ру…
Dinsdag, 12 jun

Александр Кокорин: «Первые два месяца после операции бы…
Dinsdag, 12 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018