Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FK Lokomotiv Moskva

Opgericht  1923
Stadion  Stadion Lokomotiv
Capacity  28,800
Manager  Y. Semin

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
M. Lobantsev 2300000000000
N. Medvedev 2300000000000
G. Marinato 3200000000000
A. Kochenkov 3100000000000
Verdedigers
V. Ćorluka 3200000000000
B. Rotenberg 3200000000000
T. Mykhalyk 3400000000000
V. Denisov 3100000000000
N. Pejčinović 3000000000000
I. Lapshov 1900000000000
S. Kverkvelia 2600000000000
Middenvelders
A. Kasaev 3200000000000
M. Rybus 2800000000000
A. Kolomeytsev 2900000000000
I. Denisov 3400000000000
I. Galanin 2000000000000
Anton Miranchuk 2200000000000
D. Barinov 2100000000000
V. Ignatyev 3100000000000
D. Tarasov 3100000000000
Manuel Fernandes 3200000000000
D. Kulikov 2000000000000
Aleksey Miranchuk 2200000000000
A. Natkho 2100000000000
Aanvallers
R. Zhemaletdinov 2100000000000
A. Galadzhan 2000000000000
M. Lysov 2000000000000
A. Koryan 2300000000000
J. Farfán 3300000000000
R. Tugarev 1900000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
I. Portnyagin 01 juli 2018Ural-
R. Zhemaletdinov 23 juni 2018Rubin1.5M €
Transfers Out
Ari 01 juli 2018Krasnodar-
Éder 01 juli 2018Lille-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië