Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

PFK CSKA Moskva

Opgericht  1911
Stadion  VEB Arena
Capacity  30,000
Manager  V. Goncharenko

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
P. Ovchinnikov 2000000000000
I. Akinfeev 3200000000000
I. Pomazun 2100000000000
G. Kyrnats 1900000000000
Verdedigers
V. Vasin 2900000000000
K. Nababkin 3100000000000
V. Berezutski 3500000000000
G. Shchennikov 2700000000000
M. Fernandes 2700000000000
S. Ignashevich 3800000000000
A. Berezutski 3500000000000
Middenvelders
A. Gordyushenko 2100000000000
A. Golovin 2200000000000
G. Milanov 2600000000000
A. Dzagoev 2700000000000
K. Bistrović 2000000000000
K. Kuchaev 2000000000000
K. Khosonov 1900000000000
P. Wernbloom 3100000000000
Aanvallers
Vitinho 2400000000000
T. Zhamaletdinov 2100000000000
A. Musa 2500000000000
F. Chalov 2000000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
S. Tkachev 01 juli 2018Arsenal-
D. Efremov 01 juli 2018Orenburg-
N. Chernov 01 juli 2018Ural-
K. Bistrović 23 januari 2018Slaven500K €
Transfers Out

Nieuws

Sport.be
Sport.be (4 weeks ago)

Video's


Армейцы прошли медосмотр
Gisteren

Магнуссон: первое интервью
2 dagen geleden

Дзагоев присоединился к ПФК ЦСКА
3 dagen geleden

Вокруг матча: ПФК ЦСКА — Бешикташ
4 dagen geleden

Ганчаренко: Молодёжь качественно отработала сборы
Maandag, 9 jul

Бистрович: Результаты спаррингов не так важны
Zondag, 8 jul

Вокруг матча: ПФК ЦСКА — Гамбург
Zaterdag, 7 jul

Армейцы болеют за сборную
Donderdag, 12 jul

Обзор матча: ПФК ЦСКА — Гамбург
Donderdag, 12 jul

Прямой эфир: ПФК ЦСКА — Гамбург
Woensdag, 11 jul

Вокруг матча: ПФК ЦСКА — Копенгаген
Woensdag, 11 jul

Витиньо и Бекао смотрят Бразилия — Бельгия
Maandag, 9 jul

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië