Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Vitória Guimarães SC

Opgericht  1922
Stadion  Estádio Dom Afonso Henriques
Capacity  30,165
Manager  José Peseiro

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Miguel Oliveira 2400000000000
João Miguel 2300000000000
Douglas Jesus 3500000000000
Verdedigers
Dénis Duarte 2400000000000
Maga 1900000000000
João Aurélio 2900000000000
João Vigário 2200000000000
F. Sacko 2300000000000
V. García 2400000000000
João Afonso 2800000000000
Y. Osorio 2400000000000
Moreno 3600000000000
L. Rosier 1900000000000
Marcos Valente 2400000000000
Pedrão 2500000000000
Middenvelders
Rúben Oliveira 2300000000000
G. Celis 2500000000000
A. Wakaso 2600000000000
Rafael Miranda 3300000000000
H. Domingo 2200000000000
Francisco Ramos 2300000000000
Kiko 2100000000000
P. Hurtado 2700000000000
J. Amoah 2400000000000
Aanvallers
Areias 2400000000000
Welthon 2600000000000
H. Medarious 1900000000000
S. Rincón 2400000000000
Tozé 2500000000000
O. Estupiñán 2100000000000
Hélder Ferreira 2100000000000
Sturgeon 2400000000000
J. Tallo 2500000000000
Alexandre Silva 2100000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Welthon 23 januari 2018Paços Ferreira-
Tozé 01 juli 2018Moreirense-
Areias 01 juli 2018Arouca-
João Afonso 30 januari 2018Córdoba-
Y. Osorio 03 juli 2018PortoLoan
H. Domingo 23 februari 2018Raufoss-
L. Rosier 24 mei 2018Sochaux-
Transfers Out
Rafael Martins 03 juli 2018Greentown-
Héldon 01 juli 2018Sporting CP-
D. Texeira 25 januari 2018AEL-
Jubal 01 juli 2018Arouca-
J. Haman 31 januari 2018LeixõesLoan
Artur Abreu 30 juni 2018Pétange-
Raphinha 02 juli 2018Sporting CP6.5M €
Morelli 10 januari 2018Cianorte-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië