Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

CD Feirense

Opgericht  1918
Stadion  Estádio Marcolino de Castro
Capacity  4,667
Manager  Nuno Santos

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
Caio Secco 2700000000000
M. Miskiewicz 2900000000000
Ivo Valente 2000000000000
D. Alampasu 2100000000000
Verdedigers
Kiki 2300000000000
Bruno Nascimento 2700000000000
Sérgio Barge 3400000000000
Pedro Santos 2200000000000
Tiago Gomes 3100000000000
Flavio 2400000000000
J. Alcenat 3200000000000
Diga 2000000000000
A. Briseño 2400000000000
Luís Rocha 3100000000000
Middenvelders
Babanco 3200000000000
Cris 3400000000000
Crivellaro 2900000000000
K. Alphonse 2500000000000
Graça 2300000000000
João Tavares 1900000000000
Luís Aurélio 2900000000000
Aanvallers
Zé Pedro 2100000000000
I. David 2100000000000
Lane Nhaga 2100000000000
Luís Machado 2500000000000
José Valencia 2600000000000
João Silva 2800000000000
I. Gbadamosi 2000000000000
Hugo Seco 3000000000000
Paraiba 2600000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Crivellaro 31 januari 2018SepahanFree
Pedro Santos 01 juli 2018Águeda-
Lane Nhaga 01 juli 2018P Salgadas-
I. David 01 juli 2018Gafanha-
I. Gbadamosi 01 juli 2018Gafanha-
Ivo Valente 01 juli 2018Sanjoanense-
Transfers Out
Tiago Silva 01 juli 2018Belenenses-
A. Kakuba 01 juli 2018Estoril-
Gustavo Ermel 02 februari 2018Figueirense-
Fabinho 10 januari 2018Famalicão-
O. Etebo 31 januari 2018Las PalmasLoan
Luis Henrique 23 februari 2018NacionalFree

Nieuws

Video's


FC Porto-Feirense (2-1
Woensdag, 6 jun

Feirense-FC Porto (1-2
Woensdag, 6 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië