Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

CD Tiburones Rojos de Veracruz

Opgericht  1943
Stadion  Estadio Luis de la Fuente
Capacity  26,316
Manager  G. Vázquez

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
C. Cáceda 2600000000000
O. Paz 2200000400000
13Melitón Hernández 3518072119201500100
E. Lecourtois 1800000000000
281S. Jurado 2000000500000
33S. García 35000001000100
1P. Gallese 281253151502000200
Verdedigers
5G. Milán 301828212102100710
4J. Velázquez 274646510800200
29H. Cid 2611641301300000
C. Ramos 2980810911500400
24J. Rivas 332108262331801600
12M. Cancela 2500000000000
3L. Rodríguez 247158801300210
C. Castro 2100000000000
M. Johansen 2600000000000
20Jefferson Murillo 26682156921300100
22Diego Chávez 23695168841130310
18O. Mares 301890212100610701
Middenvelders
27Ó. Vera 3200000000000
19E. Andrade 302447251900000
F. Chévez 2200000000000
O. Moreno 2100000000000
6L. Martínez 311828222021901500
J. Albín 311343121300000
31Matías Santos 2400000200000
8M. Viniegra 302365322600100
Alan Santos 27737101004000300
W. Cartagena 23975131214200300
23R. Ruíz 3215202317641101100
28J. Paganoni 2917262119221200300
A. Avilés 2300000000000
Aanvallers
21A. Luna 2625333329413444900
7M. Bravo 314479545610000
11C. Menéndez 302049292185880000
Neto Berola 3000000300000
10D. Villalba 2524083029117336600
Á. López 20352020400000
M. Murillo 2463812754720300
J. Lara 241166151900000
C. Esquivel 361471171612121100
O. Marrufo 251503212200000
T. Pougnant 2100000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
C. Ramos 10 januari 2018Gimn La PlataFree
Neto Berola 01 januari 2018Coritiba-
Alan Santos 01 januari 2018Coritiba-
W. Cartagena 07 januari 2018Uni San Martín-
J. Lara 01 januari 2018Cruz Azul-
M. Murillo 01 januari 2018Cali-
A. Avilés 01 januari 2018Atlante-
T. Pougnant 18 januari 2018Niort-
Á. López 01 januari 2018Monterrey-
Transfers Out
Á. Reyna 01 januari 2018Toluca-
Darvin Chávez 06 april 2018JaroFree
L. Velázquez 01 januari 2018Rionegro Ág.-
K. Álvarez 01 januari 2018Leones-
L. Díaz 22 januari 2018TucumánFree
F. Hinestroza 01 januari 2018Rionegro Ág.-
G. Hernández 01 januari 2018ZacatepecLoan
A. Acosta 25 januari 2018ZbrojovkaFree
R. Holgado 01 januari 2018CoquimboFree

Nieuws

Video's


"Estoy de vuelta en casa": Noya
Dinsdag, 12 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018