Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Cruz Azul FC

Opgericht  1927
Stadion  Estadio Azul
Capacity  32,329
Manager  Pedro Caixinha

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
José de Jesús Corona RodríguezJosé Corona
Alejandro Jair Peláez CorreaA. Peláez
Guillermo Allison RevueltaG. Allison
Verdedigers
Enzo Pablo Roco RocoE. Roco
Doelpunten: 2
Julio César Domínguez JuárezJ. Domínguez
Doelpunten: 2
Julián Alberto VelázquezJ. Velázquez
Doelpunten: 1
Adrián Alexei Aldrete RodríguezA. Aldrete
Doelpunten: 2, Assists: 5
Gerardo Flores ZúñigaG. Flores
Jordan Jesús Silva DíazJ. Silva
Middenvelders
Rafael Baca MirandaR. Baca
Doelpunten: 2
Javier Alván Salas SalazarJ. Salas
Iñaki Domínguez de la PiedraI. Domínguez
Kevyn Manuel Montaño GascaK. Montaño
Rosario Enrique Cota CarrazcoR. Cota
Sebastián Felipe Silva LavanderosS. Silva
Martín Vladimir Rodríguez TorrejónM. Rodríguez
Doelpunten: 3, Assists: 1
Walter Iván MontoyaW. Montoya
Doelpunten: 1, Assists: 1
Francisco Andrés Silva GajardoF. Silva
Doelpunten: 1, Assists: 5
Carlos Alberto Peña RodríguezC. Peña
Edgar Antonio Méndez OrtegaEdgar Méndez
Doelpunten: 8, Assists: 4
Aanvallers
Ángel Israel Mena DelgadoÁ. Mena
Doelpunten: 3, Assists: 6
José Antonio Madueña LópezJ. Madueña
Víctor Manuel Zúñiga MedinaV. Zúñiga
Assists: 1
Santiago Tomás GiménezS. Giménez
Rafael Nájera RuelasR. Nájera
Felipe Andrés Mora AliagaF. Mora
Doelpunten: 12, Assists: 1
Martín Cauteruccio RodríguezM. Cauteruccio
Doelpunten: 5, Assists: 3
Carlos Eduardo Fierro GuerreroC. Fierro
Doelpunten: 1, Assists: 1
#NaamAgeA
Keepers
1José Corona 373150353500000600
21A. Peláez 2400000300000
12G. Allison 279011003300000
Verdedigers
3E. Roco 25199127234310201000
4J. Domínguez 302889333302020500
6J. Velázquez 271805211920710700
16A. Aldrete 292542303004325530
15G. Flores 3212501714331200401
30J. Silva 2358195401800400
Middenvelders
22R. Baca 2829843535070201010
8J. Salas 24645106421000501
103I. Domínguez 2400000100000
20K. Montaño 23000001100000
19R. Cota 2212340401200000
S. Silva 2000000000000
14M. Rodríguez 23158726197141131100
10W. Montoya 2464715788811000
5F. Silva 322549313017115900
18C. Peña 282218262800000
17Edgar Méndez 2723362827151841000
Aanvallers
13Á. Mena 301832272258936310
27J. Madueña 284907520900200
24V. Zúñiga 2220181712401000
302S. Giménez 1700000000000
101R. Nájera 2300000100000
9F. Mora 24235933285136121200
7M. Cauteruccio 31153931151671653200
11C. Fierro 23668136721111100
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Rojas 01 juli 2018Talleres-
J. Madueña 01 januari 2018Atlas-
C. Fierro 01 januari 2018GuadalajaraLoan
J. Salas 01 januari 2018Atlas-
W. Montoya 01 januari 2018SevillaMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: nl Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n != 1);
S. Silva 01 januari 2018PalestinoLoan
Transfers Out
G. Peñalba 01 januari 2018Las PalmasFree
C. Giménez 01 januari 2018PachucaLoan
A. Faurlin 24 januari 2018MallorcaFree
J. Lara 01 januari 2018Veracruz-

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018