Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Club América

Opgericht  1916
Stadion  Estadio Azteca
Capacity  106,187
Manager  M. Herrera

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Luis Donaldo Pineda VelázquezL. Pineda
Agustín Federico MarchesínA. Marchesín
Jonathan Mauricio León QuiñonesJ. León
Óscar Francisco Jiménez FabelaÓ. Jiménez
César Giovanni Estrada VázquezC. Estrada
Verdedigers
Enrique de Jesús Cedillo OrtízE. Cedillo
Carlos Alonso Vargas TenorioC. Vargas
Paul Nicolás Aguilar RojasPaul Aguilar
Assists: 3
Edson Omar Álvarez VelázquezE. Álvarez
Carlos Emilio Orrantía TreviñoE. Orrantía
Bruno Amílcar ValdezB. Valdez
Doelpunten: 3, Assists: 1
Víctor Emanuel AguileraE. Aguilera
Assists: 1
Middenvelders
Francisco Sebastián Córdova ReyesF. Córdova
Pedro Arce LatapíP. Arce
Guido RodríguezG. Rodríguez
Doelpunten: 1
Aldo Jafid Cruz SánchezA. Cruz
Daniel Alejandro Zamora HernándezD. Zamora
Alex Renato Ibarra MinaR. Ibarra
Doelpunten: 4, Assists: 7
Andrés Mateus Uribe VillaM. Uribe
Doelpunten: 11, Assists: 2
William Fernando da SilvaWilliam da Silva
Doelpunten: 2
Joe Benny Corona CrespínJ. Corona
Aanvallers
Oribe Peralta MoronesO. Peralta
Doelpunten: 9, Assists: 4
Andrés Felipe Ibargüen GarcíaA. Ibargüen
Doelpunten: 1, Assists: 1
Alejandro Díaz LiceágaA. Díaz
Doelpunten: 1
Diego Lainez LeyvaD. Lainez
Ricardo Marín SánchezR. Marín
Jérémy MénezJ. Ménez
Doelpunten: 5, Assists: 5
Cecilio Andrés Domínguez RuizC. Domínguez
Doelpunten: 8, Assists: 3
Henry Josué Martín MexH. Martín
Doelpunten: 5, Assists: 2
#NaamAgeA
Keepers
13L. Pineda 2500000400000
1A. Marchesín 3037804242000001200
35J. León 2200000000000
27Ó. Jiménez 29000003300000
286C. Estrada 2000000500000
Verdedigers
32E. Cedillo 22901100100000
2C. Vargas 1919632922761800200
22Paul Aguilar 323514404001003701
4E. Álvarez 2022793126551100312
16E. Orrantía 274960602900000
18B. Valdez 253242373701031811
6E. Aguilera 281497171703001400
Middenvelders
284F. Córdova 2000000100000
15P. Arce 262950502300000
5G. Rodríguez 243209373701010921
285A. Cruz 209031211000000
302D. Zamora 2000000300000
30R. Ibarra 2721073023710847600
8M. Uribe 27234530282721121112
7William da Silva 311589231948920300
14J. Corona 275231641221700000
Aanvallers
24O. Peralta 34335241392152941100
11A. Ibargüen 266051551021211100
19A. Díaz 224462222003010000
34D. Lainez 175831551032200100
17R. Marín 20191010200100
20J. Ménez 31859141048455200
10C. Domínguez 232056332211141283600
21H. Martín 25969171076952100
NaamDateFromFee
Transfers In
J. Ménez 09 januari 2018AntalyaFree
J. Corona 01 januari 2018Tijuana-
E. Aguilera 01 januari 2018Tijuana-
A. Ibargüen 08 januari 2018Racing3.3M €
H. Martín 01 januari 2018Tijuana-
Transfers Out
Pablo Aguilar 01 januari 2018Tijuana-
C. Quintero 30 maart 2018Minnesota-
C. Pellerano 04 januari 2018Ind del ValleLoan
S. Romero 31 januari 2018Independiente3.4M €
Manuel Pérez 01 januari 2018LobosLoan
G. Burón 02 januari 2018MurciélagosLoan
J. Sánchez 03 januari 2018VenadosLoan
C. Rosel 01 januari 2018AlebrijesLoan
C. Paredes 03 februari 2018PortlandLoan
G. Torres 01 januari 2018Necaxa-

Nieuws

Alex Bono re-signs with Toronto FC
Stars and Stripes FC (9 hours ago)

Video's


Día 5 Pretemporada Club América Playa del Carmen
13 uur geleden

Día 4 Pretemporada Club América en Playa del Carmen
20 uur geleden

Peor arranque de Sudamérica en un Mundial desde 1982 …
2 dagen geleden

Latin America: The Beating Heart of Fútbol
2 dagen geleden

Mexico: America's World Cup Hope
4 dagen geleden

Why Mexico Should Be America's World Cup Team
Zaterdag, 9 jun

Alexi Lalas: It's a great day for American soccer …
Woensdag, 6 jun

PLAYERS PREVIEW DOCTOR'S CHALLENGE | RACE ACROSS AM…
Maandag, 11 jun

Mexico: America's World Cup Hope
Vrijdag, 8 jun

Alexi Lalas: American fans will impress this summer | A…
Dinsdag, 12 jun

David Beckham Backs North America World Cup 2026 Bid
Dinsdag, 12 jun

Alexi Lalas: Prepare to be impressed by American fans t…
Maandag, 11 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018