Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FK Vardar Skopje

Opgericht  1947
Stadion  Nacionalna Arena Filip II Makedonski
Capacity  32,580
Manager  G. Sedloski

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
K. Zahov 261530171700000100
I. Pavlovic 321260141400000100
B. Ristovski 22901100000000
Verdedigers
V. Neloski 2200000000000
Z. Tanevski 302015252323020300
D. Lazarevski 311311161513010300
V. Dimitrovski 251627221750000400
A. Trninić 274505500000400
S. Stojchevski 216349814000300
R. Bojović 331517191722010510
S. Reljić 282750313101010400
M. Cikarski 211334211381000401
Middenvelders
D. Gjurchinovski 2000000000000
D. Ivanov 191684221000200
F. Despotovski 312364272704030800
M. Blazhevski 221927071000100
V. Grozdanovski 311790232128030200
J. Asani 1949912665070200
Z. Simjanoski 2635212393000300
E. Mersovski 1900000000000
A. Murtic 2000000000000
A. Acevski 223324401000000
A. Temelkov 269112110116000300
A. Lovrečič 2777110911000000
M. Jovanovski 23876188104000310
Aanvallers
F. Petrov 252073272439090410
I. Naumoski 301793302020100
D. Georgiev 2342913494000200
A. Bujchevski 245058623010000
F. Ivanovski 2965010641030100
G. Zarevski 2500000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
I. Naumoski 01 januari 2014İnter BakıFree
F. Ivanovski 01 januari 2014AstanaFree
A. Lovrečič 31 januari 2014VasluiFree
A. Acevski 01 januari 2014Makedonija-
B. Ristovski 01 januari 2014NapredokFree
D. Ivanov 01 januari 2014Metalurg-
Transfers Out
A. Stojkov 06 februari 2014BotoşaniFree
Jorge Giménez 20 januari 2014ReusFree €

Nieuws

Programma oefenwedstrijden Fenerbahçe bekend
Turksvoetbal.net (2 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië