Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Maccabi Tel Aviv FC

Opgericht  1906
Stadion  Bloomfield Stadium
Capacity  15,353
Manager  J. Cruijff

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Daniel  Miller TenenbaumDaniel
Predrag RajkovićP. Rajković
Daniel LifshitzD. Lifshitz
Haviv OhayonH. Ohayon
Verdedigers
Eitan TibiE. Tibi
Avraham RikanA. Rikan
Doelpunten: 6
Yuval ShpunginY. Shpungin
Eli DasaE. Dasa
Doelpunten: 1
Jean-Sylvain Claude BabinJ. Babin
Tal Ben HaimT. Ben Haim
Ofir DavidzadaO. Davidzada
Doelpunten: 3
Fadi NajjarF. Najjar
Middenvelders
Princeoladimeji Omogbolahan TomasP. Tomas
Gidi KanyukG. Kanyuk
Doelpunten: 1
Sheran YeiniS. Yeini
Dor MichaD. Micha
Doelpunten: 1
Eyal GolasaE. Golasa
José  Rodríguez MartínezJosé Rodríguez
Doelpunten: 2
Cristian Damián BattocchioC. Battocchio
Doelpunten: 1
Tomer AltmanT. Altman
Dor PeretzD. Peretz
Doelpunten: 1
Aanvallers
Eylon Haim AlmogE. Almog
Barak ItzhakiB. Itzhaki
Doelpunten: 3
Eliran AtarE. Atar
Doelpunten: 7
Viðar Örn KjartanssonV. Kjartansson
Doelpunten: 13
Aaron SchoenfeldA. Schoenfeld
Nick BlackmanN. Blackman
Doelpunten: 10
Omer AtziliO. Atzili
Doelpunten: 10
#NaamAgeA
Keepers
19Daniel 23000003200000
95P. Rajković 223240363600000100
1D. Lifshitz 3000000300000
H. Ohayon 1900000100000
Verdedigers
18E. Tibi 3020842523201200300
22A. Rikan 29196133249171060700
3Y. Shpungin 311466201917600510
2E. Dasa 251481181621310600
5J. Babin 312816323203000800
26T. Ben Haim 3615021917211600601
27O. Davidzada 2722553023721030500
F. Najjar 1900000000000
Middenvelders
P. Tomas 1800000100000
17G. Kanyuk 251005050910100
13S. Yeini 311724212013300100
15D. Micha 262261282534610400
23E. Golasa 261672201916100300
6José Rodríguez 238171981161620500
28C. Battocchio 26150125151051110100
48T. Altman 2000000200000
42D. Peretz 232012242313910900
Aanvallers
E. Almog 1900000000000
10B. Itzhaki 33527145942330502
16E. Atar 31116925111432070300
9V. Kjartansson 28227530273149130200
25A. Schoenfeld 287291971222000210
11N. Blackman 2822573125699100800
7O. Atzili 24125417161113100100
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Tchibota 01 juli 2018Bnei Yehuda-
S. Goldberg 01 juli 2018Beitar-
S. Yehezkel 01 juli 2018Kiryat Shmona-
Y. Cohen 01 juli 2018Bnei Yehuda-
E. Peretz 01 juli 2018Bnei Yehuda-
Transfers Out
N. Blackman 01 juli 2018Derby-
J. Babin 01 juli 2018Gijón-
T. Sušić 30 januari 2018Genk-
José Rodríguez 01 juli 2018Mainz 05-
Marcelo 27 februari 2018BotafogoLoan
E. Karzev 31 januari 2018Beitar TA-

Nieuws

Afgewezen muurbloempjes
Nieuw Israelitisch Weekblad (1 week ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018