Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

En Avant Guingamp

Opgericht  1912
Stadion  Stade du Roudourou
Capacity  18,363
Manager  A. Kombouare

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
D. Petrić 3000000000000
M. Caillard 2400000000000
K. Johnsson 2800000000000
Verdedigers
C. Kerbrat 3100000000000
B. Angoua 3100000000000
F. Eboa Eboa 2100000000000
Pedro Rebocho 2300000000000
J. Ikoko 2400000000000
J. Sorbon 3400000000000
F. Tabanou 2900000000000
J. Martins-Pereira 3200000000000
Middenvelders
C. Grenier 2700000000000
Y. N'Gbakoto 2600000000000
M. Coco 2100000000000
T. Giresse 3700000000000
É. Didot 3400000000000
L. Blas 2000000000000
N. Benezet 2700000000000
M. Ahlinvi 1800000000000
L. Phiri 2300000000000
M. Diallo 3200000000000
L. Deaux 2900000000000
Aanvallers
M. Thuram 2000000000000
J. Briand 3200000000000
Y. Salibur 2700000000000
Abdoul Camara 2800000000000
N. Julan 2100000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
C. Grenier 31 januari 2018Lyon-
B. Angoua 01 januari 2018New England-
M. Jourdan 03 januari 2018Bastia-BorgoFree
N. Julan 31 januari 2018Le Havre-
K. Parthiot 31 januari 2018Maubeuge-
Transfers Out
R. Lemaître 01 januari 2018Dragon-
S. Privat 31 januari 2018ValenciennesFree
I. Inzoudine 18 januari 2018Messina-

Nieuws

Belgisch TV-contract klein bier versus Ligue 1
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (1 week ago)

Video's


Guingamp - OM | Objectif Match - S5E2 : «Déconvenue
Maandag, 11 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018