Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Amiens SC

Opgericht  1901
Stadion  Stade de la Licorne
Capacity  12,097
Manager  C. Pélissier

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
R. Adiceam 2800000000000
R. Gurtner 3100000000000
G. Banaziak 2100000000000
M. Dreyer 2900000000000
Verdedigers
O. El Hajjam 2700000000000
J. Lefort 2400000000000
B. Dibassy 2800000000000
K. Adénon 3200000000000
M. Bodmer 3500000000000
I. Cissokho 3300000000000
N. Dekoke 2200000000000
P. Gouano 2400000000000
J. Ielsch 3500000000000
Middenvelders
H. Manzala 2400000000000
G. N'Gosso 3300000000000
S. Baradji 3400000000000
M. Talal 2000000000000
T. Monconduit 2700000000000
B. Zungu 2500000000000
C. Timite 2000000000000
T. NDombèlé 2100000000000
G. Fofana 2500000000000
Aanvallers
B. Labeau 2200000000000
M. Konaté 2500000000000
G. Gope-Fenepej 2900000000000
S. Mendoza 2600000000000
S. Koita 2400000000000
Matheus Cassini 2200000000000
Q. Cornette 2400000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Dreyer 04 juli 2018Caen-
J. Lefort 01 juli 2018QRM-
N. Dekoke 01 juli 2018Boulogne-
T. NDombèlé 01 juli 2018Lyon-
Matheus Cassini 20 januari 2018Oeste-
C. Timite 01 juli 2018Dunkerque-
Transfers Out
E. Bourgaud 03 juli 2018Red Star-
L. Traoré 01 juli 2018Monaco-
J. Dompé 01 juli 2018Standard-
W. Vouama 04 januari 2018Consolat-
Nathan 01 januari 2018Chelsea-

Nieuws

OFFICIEEL: Dompé aan de slag bij AA Gent
Voetbal België: Belgisch en internationaal voetbalnieuws, transfers, video, voetbalshop en reportages (persbericht) (4 weeks ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië