Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Crystal Palace FC

Opgericht  1905
Stadion  Selhurst Park
Capacity  26,309
Manager  R. Hodgson

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
J. Speroni 3900000000000
D. Henry 2000000000000
Guaita 3100000000000
W. Hennessey 3100000000000
Verdedigers
M. Kelly 2800000000000
S. Dann 3100000000000
J. Jach 2400000000000
J. Tomkins 2900000000000
J. Riedewald 2100000000000
M. Sakho 2800000000000
J. Schlupp 2500000000000
P. van Aanholt 2700000000000
P. Souaré 2800000000000
Middenvelders
J. Puncheon 3200000000000
J. Williams 2400000000000
J. McArthur 3000000000000
A. Wan-Bissaka 2000000000000
N. Kirby 1800000000000
S. Kaikai 2200000000000
L. Milivojević 2700000000000
J. Eyenga-Lokilo 1900000000000
A. Townsend 2600000000000
Aanvallers
A. Sørloth 2200000000000
W. Zaha 2500000000000
C. Benteke 2700000000000
L. Lumeka 1900000000000
J. Daly 1800000000000
C. Wickham 2500000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
Diego Cavalieri 02 maart 2018FluminenseFree
Guaita 01 juli 2018GetafeFree
J. Williams 01 juli 2018Sunderland-
A. Sørloth 31 januari 2018Midtjylland-
J. Jach 23 januari 2018Zagłębie3M €
Transfers Out
M. Flamini 02 februari 2018Getafe-
D. Delaney 01 juli 2018Cork-
J. Mutch 02 maart 2018WhitecapsLoan
F. Ladapo 31 januari 2018SouthendFree
R. Loftus-Cheek 01 juli 2018Chelsea-
T. Fosu-Mensah 01 juli 2018Man Utd-
K. Anderson 16 januari 2018Swindon-
Noor Husin 12 januari 2018Notts-
M. Phillips 09 maart 2018Maidstone UtdFree
A. Coker 25 januari 2018Maidstone UtdLoan

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië