Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Burnley FC

Opgericht  1882
Stadion  Turf Moor
Capacity  22,546
Manager  S. Dyche

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
A. Legzdins 3100000000000
A. Lindegaard 3400000000000
T. Heaton 3200000000000
N. Pope 2600000000000
Verdedigers
J. Tarkowski 2500000000000
M. Lowton 2900000000000
P. Bardsley 3200000000000
B. Mee 2800000000000
K. Long 2700000000000
C. Taylor 2400000000000
S. Ward 3200000000000
Middenvelders
J. Guðmunds­son 2700000000000
J. Hendrick 2600000000000
D. Marney 3400000000000
A. Lennon 3100000000000
A. O'Neill 1900000000000
S. Defour 3000000000000
B. Jackson 2100000000000
A. Westwood 2800000000000
J. Cork 2800000000000
G. N'Koudou 2300000000000
R. Brady 2600000000000
Aanvallers
D. McNeil 1800000000000
N. Wells 2800000000000
J. Walters 3400000000000
A. Barnes 2800000000000
S. Vokes 2800000000000
C. Wood 2600000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
A. Lennon 23 januari 2018Everton-
B. Jackson 25 januari 2018Southport-
A. O'Neill 02 januari 2018Fleetwood-
Transfers Out
F. Ulvestad 02 februari 2018Djurgården-
L. Hendrie 09 januari 2018Shrewsbury-
T. Anderson 31 januari 2018DoncasterLoan
J. Ginnelly 12 januari 2018TranmereLoan
J. Dunne 04 januari 2018AccringtonLoan
K. Metz 04 januari 2018ChorleyLoan
A. Whitmore 18 januari 2018ChesterfieldFree
H. Flowers 19 januari 2018GuiseleyFree

Nieuws

Video's


TARKOWSKI | Returns To Barnfield
2 dagen geleden

ACADEMY | Day Release Programme
Dinsdag, 12 jun

INTERVIEW | Steven Defour Returns
Woensdag, 6 jun

TOP 5 | Nick Pope Saves of 2017/18
Woensdag, 6 jun

TOP 3 | Ashley Barnes Goals 2017/18
Zondag, 6 mei

ON THIS DAY | Wembley Play-off Memories
Vrijdag, 11 mei

SEASON REVIEW | 2017/18 In 30 Minutes
Vrijdag, 11 mei

TURF MOOR | Bob Lord & Accessible Stadia Developments
Donderdag, 10 mei

ENGLAND | Pope Prepares For Russia
Donderdag, 10 mei

FUNNY | Jamie Vardy Pranks Nick Pope
Donderdag, 10 mei

TOP 3 | Chris Wood Goals 2017/18
Donderdag, 10 mei

TURF MOOR | Away Dressing Room Relocation
Woensdag, 9 mei

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018