Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC København

Opgericht  1992
Stadion  Telia Parken
Capacity  42,358
Manager  S. Solbakken

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

#NaamAgeA
Keepers
S. Andersen 3600000000000
R. Olsen 2800000000000
K. Christensen 3800000000000
L. Köteles 3300000000000
Verdedigers
S. Papagiannopoulos 2700000000000
P. Bengtsson 3000000000000
D. Vavro 2200000000000
M. Antonsson 3700000000000
M. Rasmussen 1900000000000
M. Lüftner 2400000000000
N. Boilesen 2600000000000
P. Ankersen 2700000000000
Middenvelders
R. Skov 2200000000000
N. Thomsen 2500000000000
Zeca 2900000000000
J. Greguš 2700000000000
W. Kvist 3300000000000
V. Fischer 2400000000000
Y. Toutouh 2500000000000
U. Matić 2800000000000
R. Falk 2600000000000
A. Keita 2000000000000
Aanvallers
J. Wind 1900000000000
A. Pavlović 2400000000000
C. Holse 1900000000000
F. Santander 2700000000000
P. Soteriou 2500000000000
NaamDateFromFee
Transfers In
S. Papagiannopoulos 15 juni 2018Östersunds FK-
B. Kadrii 01 juli 2018Randers-
V. Fischer 01 februari 2018Mainz 052.4M €
J. Joronen 01 juli 2018Horsens875K €
R. Skov 19 januari 2018Silkeborg-
Transfers Out
T. Høgli 12 januari 2018TromsøFree
E. Johansson 15 juli 2018Djurgården-
F. Santander 01 juli 2018Bologna5.4M €
M. Pusic 01 februari 2018AGF-
K. Kusk 31 januari 2018AaB-
D. Amankwaa 25 januari 2018HeartsFree
A. Pavlović 01 juli 2018Rapid1.6M €
B. Verbič 31 januari 2018Dynamo Kyiv4M €
M. Hjulmand 09 juni 2018Admira-

Nieuws

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië