Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Apollon Limassol

Opgericht  1954
Stadion  Tsirion Athlítiko Kentro
Capacity  13,261
Manager  S. Avgousti

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Michalis PapastylianouM. Papastylianou
Ellinas SofroniouE. Sofroniou
Michalis PapacharalambousM. Papacharalambous
Tassos Anastasios KissasT. Kissas
Bruno Miguel Esteves do ValeBruno Vale
Verdedigers
Leonidas KyriakouL. Kyriakou
Ioannis PittasI. Pittas
Valentin  RobergeV. Roberge
Doelpunten: 1
Angelis AngeliA. Angeli
Jander Ribeiro SantanaJander
Doelpunten: 3
Middenvelders
Héctor Yuste CantónHéctor Yuste
Doelpunten: 6
Konstantinos MakridisK. Makridis
Ioannis HadjivasilisI. Hadjivasilis
Andrei Ovidiu PițianA. Pițian
Saša MarkovićS. Marković
Doelpunten: 4
Ioannis VasiliadesI. Vasiliades
Alexandre Afonso da SilvaAlex da Silva
Doelpunten: 4
Alef dos Santos SaldanhaAlef
Doelpunten: 1
Esteban Fernando SachettiEsteban Sachetti
Antonio JakolišA. Jakoliš
Doelpunten: 5
Allan Rodrigues de SouzaAllan
Giorgos VasiliouG. Vasiliou
Marios StylianouM. Stylianou
Miguel Bedoya SequeirosBedoya
Evdoras SylvestrouE. Sylvestrou
André SchembriA. Schembri
Doelpunten: 5
Agustín Ezequiel Cedrés MolineA. Cedrés
Aanvallers
Anton MaglicaA. Maglica
Doelpunten: 16
Adrián Sardinero CorpaAdrián Sardinero
Doelpunten: 4
Fotios PapoulisF. Papoulis
Doelpunten: 15
Matija ŠpoljarićM. Špoljarić
Nicolás MartínezN. Martínez
Doelpunten: 4
Joao Pedro Guerra CunhaJoão Pedro
Doelpunten: 2
Emilio José ZelayaE. Zelaya
Doelpunten: 17
#NaamAgeA
Keepers
70M. Papastylianou 2000000000000
90E. Sofroniou 2300000000000
32M. Papacharalambous 1700000000000
46T. Kissas 309011003500000
83Bruno Vale 353150353500100300
Verdedigers
56L. Kyriakou 2000000300000
52I. Pittas 2118961503300100
22V. Roberge 303060343400010500
27A. Angeli 2813421101600000
21Jander 292254272522830300
Middenvelders
44Héctor Yuste 302997343402160300
13K. Makridis 36201010700000
33I. Hadjivasilis 2816751402500000
68A. Pițian 2227033002900100
18S. Marković 27546123911140100
50I. Vasiliades 18281010300000
10Alex da Silva 34142027198151140100
95Alef 232246272613710700
5Esteban Sachetti 3225123030062001200
92A. Jakoliš 2624573328511750200
14Allan 2111261611521200400
88G. Vasiliou 3310061411322400200
28M. Stylianou 2425553222100000
16Bedoya 321164040700000
59E. Sylvestrou 1900000200000
30A. Schembri 31151329161381950100
A. Cedrés 1900000000000
Aanvallers
99A. Maglica 26178626215118160600
77Adrián Sardinero 27107421111072140100
26F. Papoulis 33153123194149150600
23M. Špoljarić 2113031202600100
9N. Martínez 30100618135111640000
17João Pedro 322751333215120700
11E. Zelaya 301783331716617170800
NaamDateFromFee
Transfers In
S. Marković 31 januari 2018Córdoba-
E. Sofroniou 22 januari 2018Ermis-
C. Kyriakou 01 juli 2018Estoril-
A. Karo 01 juli 2018Nea Salamis-
C. Wheeler 01 juli 2018AEL-
A. Reynolds 30 juni 2018Nea Salamis-
C. Manea 01 juli 2018CFR-
M. Andreou 01 juli 2018Alki Oroklini-
P. Psychas 01 juli 2018Alki Oroklini-
Transfers Out
A. Jakoliš 01 juli 2018FCSB-
N. Martínez 01 juli 2018Olympiakos-
V. Cojocaru 24 januari 2018Viitorul-
A. Pițian 01 juli 2018Astra-
Allan 01 juli 2018Liverpool-

Nieuws

Ajax loot Sturm Graz in 2e voorronde CL
Ajax Showtime (5 days ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018