Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

FC Salzburg

Opgericht  1933
Stadion  Red Bull Arena
Capacity  31,895
Manager  M. Rose

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Spelers

Keepers
Carlos Miguel CoronelCarlos
Bartłomiej ŻynelB. Żynel
Alexander WalkeA. Walke
Cican StankovicC. Stankovic
Verdedigers
Stefan LainerS. Lainer
Doelpunten: 1, Assists: 4
Jérôme Junior OnguénéJ. Onguéné
Doelpunten: 4
Andreas UlmerA. Ulmer
Doelpunten: 3, Assists: 9
André Ramalho SilvaAndré Ramalho
Doelpunten: 2
Mahamadou DembeleM. Dembele
Marin PongracicM. Pongracic
Luca Emanuel MeislL. Meisl
Patrick FarkasP. Farkas
Doelpunten: 1, Assists: 1
Duje Ćaleta-CarD. Ćaleta-Car
Doelpunten: 2, Assists: 1
Middenvelders
Enock MwepuE. Mwepu
Doelpunten: 1, Assists: 2
Reinhold YaboR. Yabo
Doelpunten: 2, Assists: 8
Christoph LeitgebC. Leitgeb
Diadie SamassekouD. Samassekou
Assists: 2
Amadou HaidaraA. Haidara
Doelpunten: 3, Assists: 5
Hannes WolfH. Wolf
Doelpunten: 8, Assists: 3
Valon BerishaValon Berisha
Doelpunten: 4, Assists: 7
Romano SchmidR. Schmid
Xaver SchlagerX. Schlager
Doelpunten: 1, Assists: 4
Dominik SzoboszlaiD. Szoboszlai
Aanvallers
Patson DakaP. Daka
Hee-Chan HwangHwang Hee-Chan
Doelpunten: 5, Assists: 2
Takumi MinaminoT. Minamino
Doelpunten: 7, Assists: 3
Fredrik GulbrandsenF. Gulbrandsen
Doelpunten: 11, Assists: 5
Moanes DabourM. Dabour
Doelpunten: 22, Assists: 4
#NaamAgeA
Keepers
31Carlos 2100000100000
30B. Żynel 2000000200000
33A. Walke 342340262600600000
1C. Stankovic 2581099002600100
Verdedigers
22S. Lainer 252644332851614200
6J. Onguéné 201126161332940100
17A. Ulmer 322295262602339400
15André Ramalho 266958801220000
27M. Dembele 1900000200000
34M. Pongracic 201219151320800500
55L. Meisl 1900000200000
25P. Farkas 259851613361711101
5D. Ćaleta-Car 2123462726124211000
Middenvelders
45E. Mwepu 203407340712000
7R. Yabo 2616182418611728200
24C. Leitgeb 33423124831500000
8D. Samassekou 222372292724302410
4A. Haidara 201756301911101535400
13H. Wolf 191728272078783301
14Valon Berisha 251980242407447200
28R. Schmid 1800000100000
42X. Schlager 2015572516941214100
16D. Szoboszlai 1700000000000
Aanvallers
41P. Daka 1913271611000000
19Hwang Hee-Chan 2299120101081452400
18T. Minamino 23158927198131073000
21F. Gulbrandsen 251772302191512115600
9M. Dabour 2624333126549224400
NaamDateFromFee
Transfers In
M. Djuricin 01 juli 2018Grasshopper-
André Ramalho 07 januari 2018Leverkusen800K €
V. Lazaro 01 juli 2018Hertha BSC-
A. Sørensen 01 juli 2018Regensburg-
A. Roguljić 01 juli 2018Paphos-
D. Oberlin 01 juli 2018Basel-
S. Prevljak 01 juli 2018Mattersburg-
M. Berisha 01 juli 2018LASK-
M. Dembele 09 februari 2018PSGFree
Transfers Out
Paulo Miranda 10 januari 2018Grêmio-
M. Rzatkowski 31 januari 2018New YorkLoan
J. Onguéné 01 juli 2018Stuttgart-
S. Tetteh 04 januari 2018LASKLoan

Nieuws

Ten Hag: wij vechten voor De Ligt en De Jong
Voetbal Centraal (1 hour ago)
De kenner over Senegal-Polen
De Gooi- en Eemlander (22 hours ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018