Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: vrijdag 9 mrt.

  • Wo
    Mrt 7
  • Do
    Mrt 8
  • Vr
    Mrt 9
  • Za
    Mrt 10
  • Zo
    Mrt 11
  • Ma
    Mrt 12
  • Di
    Mrt 13
  •  
?  
Spanje - La Liga 
Live +15:00 Girona 2 - 0 Deportivo La Coruña fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Live +14:45 Roma 3 - 0 Torino fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Live +14:30 Mainz 05 0 - 1 Schalke 04 fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +14:45 Strasbourg 1 - 3 Monaco fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Portugal - Primeira Liga 
Live +15:30 Sporting Braga 3 - 0 Moreirense Sport TV1, Sport TV África
Mexico - Liga MX 
Live +20:00 Morelia 2 - 0 Veracruz fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Sky H…
Live +22:00 Atlas 1 - 0 Puebla fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Wat…
Argentinië - Superliga Argentina 
Live +17:00 Godoy Cruz 1 - 0 Arsenal Fanatiz, FOX Play Latin America, Fox S…
Live +17:00 Gimnasia La Plata 0 - 2 Banfield TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Live +19:15 Talleres Córdoba 3 - 1 Atlético Tucumán TyC Sports Internacional, Fanatiz, Sport…
Colombia - Primera A 
Live +20:00 Junior 2 - 1 Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Duitsland - Bundesliga 2 
Live +12:30 Dynamo Dresden 3 - 2 Heidenheim FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live +12:30 Arminia Bielefeld 1 - 0 Nürnberg FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Mexico - Ascenso MX 
Live +20:00 Atlante 1 - 0 Tampico Madero TDN, Televisa Deportes En Vivo
Live 21:00 Atlético San Luis vs Potros UAEM Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Live +21:30 Venados 1 - 3 Correcaminos UAT fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Live +21:30 Cafetaleros de Tapachula 2 - 0 Universidad Guadalajara TVC Deportes
Live +22:36 Cimarrones de Sonora 1 - 1 Juárez TVC Deportes
Live +23:00 Murciélagos 1 - 1 Alebrijes de Oaxaca TDN, Televisa Deportes En Vivo
Peru - Primera División 
Live +20:00 Alianza Lima 0 - 0 Universidad San Martín Peru Magico, Fanatiz
Portugal - Segunda Liga 
Live +14:00 Benfica II 0 - 4 Académica fuboTV, Benfica TV
Voetbalshows 
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Algerije - Ligue 1
 Angola - Girabola
 Argentinië - Primera B Nacional
 Argentinië - Primera B Metropolitana
 Argentinië - Primera D Metropolitana
 Oostenrijk - 1. Liga
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Premier Liqa
 Azerbeidzjan - Birinci Divizionu
 Bahrein - Premier League
 Botswana - Premier League
 Brazilië - Campeonato Paulista A2
 Brazilië - Campeonato Potiguar
 Bulgarije - B Group
 Chili - Primera B
 China - Super League
 Ivoorkust - Côte d'Ivoire Premier Division
 Kroatië - 1. HNL
 Cyprus - Tweede Divisie
 Tsjechië - Synot Liga
 Tsjechië - 2. Liga
 Denemarken - Super Liga
 Ecuador - Primera A
 Estland - Meistriliiga
 Finland - Beker van Finland
 Frankrijk - Ligue 2
 Frankrijk - Championnat National
 Georgië - Umaglesi Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Football League
 Hongkong - HKFA 1ste Divisie
 Ierland - Airtricity Premier League
 Ierland - First Division
 Israël - Liga Leumit
 Italië - Serie C
 Italië - Campionato Primavera
 Japan - J1 League
 Japan - 32 League
 Jordanië - Jordan League
 Zuid-Korea - Koreaanse FA Cup
 Koeweit - Premier League
 Macedonië - Vtora Liga
 Maleisië - Super League
 Maleisië - Premier League
 Malta - Premier League
 Marokko - GNF 1 Botola
 Namibië - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Eerste Divisie
 Nieuw-Zeeland - ASB Premiership
 Oman - Omani League
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Polen - Ekstraklasa
 Polen - I Liga
 Qatar - Qatar Stars League
 Roemenië - Liga I
 Rusland - Premier League
 Saoedi-Arabië - Pro League
 Schotland - Premier League
 Servië - Prva Liga
 Zuid-Afrika - Nedbank Cup
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Tercera División
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Syrië - Premier League
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Thailand - Thai Premier League
 Turkije - Süper Lig
 Turkije - 1. Lig
 Oekraïne - Premier League
 Verenigde Arabische Emiraten - UAE Division 1 Group A
 Verenigde Arabische Emiraten - Etisalat Emirates Cup
 Oezbekistan - Professional Football League
 Venezuela - Primera División
 Wales - Premier League
 Wereld - Club Vriendschappelijk
 Wereld - Voetbalshows
?  
Noord-Amerika - CONCACAF Champions League 
Herhaal 13:00 Seattle Sounders FC vs Guadalajara Univision Deportes
Herhaal 13:30 América vs Tauro Univision Deportes
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 10:00 PSG vs Real Madrid Fox Sports Florida, Fox Sports Midwest, Fo…
Herhaal 11:00 PSG vs Real Madrid Fox Sports Southwest
Herhaal 12:00 Liverpool vs Porto Fox Sports Midwest, Fox Sports San Diego
Herhaal 12:00 PSG vs Real Madrid MASN2, beIN Sports 2, Astro SuperSport 3
Herhaal 13:00 Liverpool vs Porto Fox Sports Southwest
Herhaal 19:00 PSG vs Real Madrid
*Repeat from March 6, 2018
Root Sports Northwest, ESPN2 Norte
Herhaal 19:00 Manchester City vs Basel YES Network
Herhaal 20:00 Liverpool vs Porto FOX Deportes
Herhaal 21:00 Liverpool vs Porto Root Sports Northwest
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 1:00 RB Leipzig vs Zenit Fox Soccer Plus
Vertraagd 4:00 Borussia Dortmund vs Salzburg ESPN Deportes
Herhaal 10:30 Olympique Marseille vs Athletic Club Fox Soccer Plus, beIN Sports 3 Indonesia,
Herhaal 12:30 Milan vs Arsenal Fox Soccer Plus
Spanje - La Liga 
Herhaal 1:00 Valencia vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 10:00 Valencia vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Italië - Serie A 
Vertraagd 22:00 Roma vs Torino fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 5:00 Freiburg vs Bayern München Fox Sports Arizona
Herhaal 19:00 Mainz 05 vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 11:00 Troyes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Vertraagd 22:00 Strasbourg vs Monaco fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 13:00 Benfica vs Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Liga MX 
Herhaal 14:00 Guadalajara vs América Univision Deportes
Oostenrijk - 1. Liga 
Herhaal 12:30 Hartberg vs Liefering
Brazilië - Campeonato Paulista A1 
Herhaal 0:00 Palmeiras vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 1:00 Corinthians vs Mirassol PFC Internacional
Herhaal 3:00 Palmeiras vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 12:00 Palmeiras vs São Paulo PFC Internacional
Herhaal 15:00 Palmeiras vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 21:00 Palmeiras vs São Paulo PFC Internacional
Brazilië - Campeonato Carioca 
Herhaal 0:00 Boavista vs Flamengo PFC Internacional
Herhaal 3:00 Vasco da Gama vs Fluminense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 4:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 7:00 Botafogo vs Bangu PFC Internacional
Herhaal 11:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 17:00 Flamengo vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 22:00 Madureira vs Vasco da Gama PFC Internacional
Herhaal 23:00 Macaé vs Flamengo PFC Internacional
Brazilië - Campeonato Mineiro 
Herhaal 5:00 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Herhaal 6:00 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Herhaal 15:45 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Herhaal 20:00 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Brazilië - Campeonato Catarinense 
Herhaal 2:00 Botafogo vs Bangu PFC Internacional
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
Herhaal 2:00 Mineros de Guayana vs Nacional Asunción FOX Deportes
Herhaal 7:00 Sport Huancayo vs Unión Española FOX Deportes
Schotland - Schotse FA Cup 
Herhaal 10:30 Rangers vs Falkirk fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 0:30 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 7:00 The Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 7:30 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:30 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 12:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 12:30 The Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:00 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 14:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Herhaal 14:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 16:45 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 18:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018