Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zaterdag 16 dec.

  • Do
    Dec 14
  • Vr
    Dec 15
  • Za
    Dec 16
  • Zo
    Dec 17
  • Ma
    Dec 18
  • Di
    Dec 19
  • Wo
    Dec 20
  •  
?  
Engeland - Premier League 
Live + 7:30 Leicester City 0 - 3 Crystal Palace fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Arsenal 1 - 0 Newcastle United fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Live +10:00 Brighton & Hove Albion 0 - 0 Burnley NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +10:00 Chelsea 1 - 0 Southampton fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Live +10:00 Watford 1 - 4 Huddersfield Town NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Live +11:00 Stoke City 0 - 3 West Ham United fuboTV, UNIVERSO, UNIVERSO NOW, Tel…
Live +12:30 Manchester City 4 - 1 Tottenham Hotspur fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
FIFA Wereldkampioenschap voor Clubs 
Live 9:00 Al Jazira 1 - 4 Pachuca
*Third Place Match
fuboTV, Telemundo, UNIVERSO, UNIVERSO…
Live +12:00 Real Madrid 1 - 0 Grêmio
*Finale
fuboTV, Telemundo, Telemundo Deportes En V…
Spanje - La Liga 
Live +10:15 Athletic Club 0 - 0 Real Sociedad fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +12:30 Eibar 2 - 1 Valencia fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Live +14:45 Atlético Madrid 1 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Live + 9:00 Internazionale 1 - 3 Udinese fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Live +12:00 Torino 1 - 3 Napoli fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Live +14:45 Roma 1 - 0 Cagliari fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Live + 9:30 Köln 1 - 0 Wolfsburg Fox Soccer Plus, FOX Soccer Match Pass,
Live + 9:30 Werder Bremen 2 - 2 Mainz 05 FOX Soccer Match Pass, Sportsnet World…
Live + 9:30 Eintracht Frankfurt 2 - 2 Schalke 04 fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Live + 9:30 Augsburg 3 - 3 Freiburg FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live + 9:30 Stuttgart 0 - 1 Bayern München fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Live +12:30 Borussia Dortmund 2 - 1 Hoffenheim Fox Soccer Plus, Univision Deportes, FOX…
Frankrijk - Ligue 1 
Live +11:00 Rennes 1 - 4 PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Live +14:00 Caen 0 - 0 Guingamp fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Dijon 3 - 0 Lille fuboTV, DAZN, DAZN, Digi Sport 2
Live +14:00 Montpellier 1 - 3 Metz fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Strasbourg 2 - 1 Toulouse fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 7
Live +14:00 Troyes 1 - 0 Amiens SC fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Portugal - Primeira Liga 
Live +13:15 Estoril 3 - 2 Desportivo Aves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Live +15:30 Sporting Braga 4 - 0 Belenenses fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Engeland - Championship 
Live +10:00 Birmingham City 1 - 2 Queens Park Rangers QPR+, BluesTV
Live +10:00 Bolton Wanderers 0 - 1 Burton Albion iFollow
Live +10:00 Brentford 0 - 0 Barnsley iFollow
Live +10:00 Bristol City 2 - 1 Nottingham Forest iFollow, BCTV+
Live +10:00 Derby County 2 - 0 Aston Villa AVTV, Rams PlayerHD
Live +10:00 Ipswich Town 2 - 0 Reading iFollow
Live +10:00 Leeds United 1 - 0 Norwich City iFollow, LUTV
Live +10:00 Millwall 2 - 1 Middlesbrough iFollow
Live +10:00 Preston North End 1 - 0 Sheffield United iFollow
Live +10:00 Sunderland 1 - 0 Fulham ESPN3, WatchESPN, fulhamfctv, DAZN
Live +12:30 Cardiff City 1 - 0 Hull City ESPN3, WatchESPN, DAZN, SportsMax, DAZN
Engeland - League One 
Live +10:00 AFC Wimbledon 0 - 4 Wigan Athletic iFollow
Live +10:00 Blackburn Rovers 2 - 0 Charlton Athletic iFollow
Live +10:00 Doncaster Rovers 1 - 1 Oldham Athletic iFollow
Live +10:00 Gillingham 4 - 1 Bristol Rovers iFollow
Live +10:00 Northampton Town 2 - 1 Walsall iFollow
Live +10:00 Portsmouth 1 - 0 Bury iFollow
Live +10:00 Rochdale 0 - 0 Oxford United iFollow
Live +10:00 Rotherham United 1 - 1 Plymouth Argyle iFollow
Live +10:00 Scunthorpe United 2 - 2 Milton Keynes Dons iFollow
Live +10:00 Shrewsbury Town 1 - 0 Blackpool iFollow
Live +10:00 Southend United 1 - 2 Bradford City iFollow
Engeland - League Two 
Live +10:00 Barnet 2 - 1 Morecambe iFollow
Live +10:00 Cambridge United 1 - 2 Newport County iFollow
Live +10:00 Carlisle United 1 - 2 Port Vale iFollow
Live +10:00 Coventry City 2 - 1 Cheltenham Town iFollow
Live +10:00 Crewe Alexandra 3 - 0 Crawley Town iFollow
Live +10:00 Exeter City 2 - 1 Stevenage iFollow
Live +10:00 Forest Green Rovers 0 - 2 Luton Town iFollow
Live +10:00 Lincoln City 2 - 0 Accrington Stanley iFollow
Live +10:00 Mansfield Town 0 - 0 Yeovil Town iFollow
Live +10:00 Notts County 0 - 0 Grimsby Town iFollow
Live +10:00 Wycombe Wanderers 1 - 0 Chesterfield iFollow
Duitsland - Bundesliga 2 
Live + 7:00 Kaiserslautern 1 - 1 Nürnberg FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live + 7:00 Erzgebirge Aue 1 - 1 Heidenheim Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Live + 7:00 Jahn Regensburg 3 - 2 Arminia Bielefeld FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 9:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1, Fox Sports 2
Live 9:30 Premier League Pre-Games TSN3, TSN4
Live 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 12:00 Premier League Pre-Games TSN3, TSN4
Live 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 14:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Albanië - Superliga
 Algerije - Ligue 1
 Azië - East Asian Cup
 Australië - A-League
 Oostenrijk - Bundesliga
 België - Pro League
 België - Tweede Divisie
 Botswana - Premier League
 Ivoorkust - Côte d'Ivoire Premier Division
 Kroatië - 1. HNL
 Cyprus - Eerste Divisie
 Cyprus - Tweede Divisie
 Engeland - Conference North
 Engeland - Non League Premier
 Engeland - Non League Division One
 Engeland - FA Trophy
 Frankrijk - Ligue 2
 Frankrijk - Championnat National
 Frankrijk - CFA
 Frankrijk - CFA 2
 Duitsland - 3. Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Superleague
 Griekenland - Football League
 Griekenland - Football League 2
 Honduras - Liga Nacional
 Hongkong - HKFA 2de Divisie
 India - Indian Super League
 India - I-League
 Israël - Ligat Ha'Al
 Italië - Serie B
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Kosovo - Raiffeisen Superliga
 Malta - Premier League
 Marokko - GNF 1 Botola
 Namibië - Premier League
 Nederland - Eredivisie
 Nederland - Topklasse
 Nederland - Tweede Divisie
 Nieuw-Zeeland - ASB Premiership
 Noord-Ierland - NIFL Premiership
 Polen - Ekstraklasa
 Portugal - Segunda Liga
 Roemenië - Liga I
 Saoedi-Arabië - Pro League
 Schotland - Premier League
 Schotland - Schotse Championship
 Schotland - Schotse League One
 Schotland - Schotse League Two
 Zuid-Afrika - ABSA Premiership
 Zuid-Afrika - National First Division
 Spanje - Segunda Division
 Spanje - Segunda División B
 Spanje - Tercera División
 Spanje - Laliga Iberdrola
 Zwitserland - Axpo Super League
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Tunesië - Ligue Professionnelle 1
 Turkije - Süper Lig
 Turkije - 1. Lig
 Turkije - 2. Lig
 Turkije - 3. Lig
 Wales - Premier League
 Wereld - Beach Soccer
 Wereld - Voetbalshows
?  
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 4:00 Tottenham Hotspur vs APOEL
*Repeat from December 6, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 4:00 Real Madrid vs Borussia Dortmund Fox Sports Arizona
Herhaal 6:00 Manchester United vs CSKA Moskva Fox Sports Ohio, Fox Sports Tennessee, Fox…
Herhaal 12:00 Manchester United vs CSKA Moskva Fox Sports San Diego
Herhaal 13:00 Chelsea vs Atlético Madrid FOX Deportes
Herhaal 18:30 Bayern München vs PSG Fox Soccer Plus
Herhaal 20:30 Shakhtar Donetsk vs Manchester City Fox Soccer Plus
Spanje - La Liga 
Vertraagd 20:00 Atlético Madrid vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Italië - Serie A 
Vertraagd 19:00 Torino vs Napoli fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Vertraagd 22:00 Torino vs Napoli fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 0:00 Borussia M'gladbach vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Herhaal 6:00 Borussia M'gladbach vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Herhaal 8:30 Bayern München vs Köln Univision Deportes
Herhaal 11:30 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Fox Sports 2
Herhaal 14:30 Stuttgart vs Bayern München Fox Soccer Plus
Herhaal 14:30 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Univision Deportes
Herhaal 15:30 Borussia Dortmund vs Hoffenheim UniMás
Herhaal 16:00 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Fox Sports Florida, Fox Sports West, Fox S…
Herhaal 16:00 Stuttgart vs Bayern München Root Sports Northwest, Fox Sports Detroit
Herhaal 16:30 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Herhaal 17:00 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Univision Deportes
Herhaal 18:00 Stuttgart vs Bayern München Fox Sports Florida, Fox Sports Southwest,
Herhaal 18:00 Borussia Dortmund vs Hoffenheim Univision Deportes
Herhaal 20:00 Stuttgart vs Bayern München Fox Sports 2, Fox Sports South, ESPN DOS
Herhaal 23:00 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Root Sports Northwest
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 18:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vertraagd 21:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 20:00 Estoril vs Desportivo Aves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Engeland - FA Cup 
Herhaal 2:00 Hereford United vs Fleetwood Town Fox Soccer Plus
Italië - Coppa Italia 
Herhaal 0:00 Lazio vs Cittadella fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 9:30 Milan vs Hellas Verona fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 17:30 Internazionale vs Pordenone fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Liga MX 
Herhaal 15:00 Tigres UANL vs Monterrey Univision Deportes
Herhaal 16:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 20:00 Tigres UANL vs Monterrey Univision Deportes
Herhaal 21:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Oostenrijk - Bundesliga 
Herhaal 12:30 Admira Wacker Mödling vs Rheindorf Altach
België - Pro League 
Herhaal 15:00 Standard Liège vs Gent Eleven Sports Network
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 3:00 Santos vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 22:00 Santos vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera División 
Herhaal 11:00 Real Garcilaso vs Ayacucho Peru Magico
Herhaal 13:00 Universidad San Martín vs Sporting Cristal Peru Magico
Herhaal 15:00 Alianza Atlético vs Universitario Peru Magico
Herhaal 17:00 Comerciantes Unidos vs Sport Rosario Peru Magico
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 0:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 0:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 4:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 7:30 Somos Bundesliga Univision Deportes
Herhaal 8:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Herhaal 9:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 13:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 18:30 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Herhaal 19:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 19:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 22:00 Bundesliga Highlights Show Fox Sports 2
Herhaal 23:00 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 23:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018