Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: donderdag 28 sep.

  • Di
    Sep 26
  • Wo
    Sep 27
  • Do
    Sep 28
  • Vr
    Sep 29
  • Za
    Sep 30
  • Zo
    Okt 1
  • Ma
    Okt 2
  •  
?  
Europa - UEFA Europa League 
Live +11:00 Astana 1 - 1 Slavia Praha fuboTV, Fox Soccer Plus, ESPN3, FOX Spor…
Live +13:00 BATE 2 - 4 Arsenal fuboTV, ESPN3, Fox Sports 2, FOX Sports…
Live +13:00 Köln 0 - 1 Crvena Zvezda fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO,
Live +13:00 Konyaspor 2 - 1 Vitória Guimarães FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Live +13:00 Salzburg 1 - 0 Olympique Marseille FOX Soccer Match Pass, Sport 24 Extra,
Live +13:00 Viktoria Plzeň 3 - 1 Hapoel Be'er Sheva FOX Soccer Match Pass, TSN GO, Sky Spo…
Live +13:00 Rosenborg 3 - 1 Vardar FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Live +13:00 Zenit 3 - 1 Real Sociedad ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +13:00 Lazio 2 - 0 Zulte-Waregem ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Live +13:00 Nice 3 - 0 Vitesse ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Live +13:00 Athletic Club 0 - 1 Zorya ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Match Pas…
Live +13:00 Östersunds FK 1 - 0 Hertha BSC fuboTV, FOX Sports GO, MSG Plus, Fox Spo…
Live +13:00 Lugano 1 - 2 Steaua Bucureşti FOX Soccer Match Pass, Sky Sport 1 HD,
Live +15:05 Lokomotiv Moskva 3 - 0 Zlín FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Live +15:05 Maccabi Tel Aviv 0 - 0 Villarreal ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +15:05 Partizan 2 - 3 Dynamo Kyiv FOX Soccer Match Pass, TSN2, TSN GO, S…
Live +15:05 Skënderbeu Korçë 1 - 1 Young Boys FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Live +15:05 Ludogorets 2 - 1 Hoffenheim FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Live +15:05 Sporting Braga 2 - 1 İstanbul Başakşehir FOX Soccer Match Pass, TSN GO, TSN3, S…
Live +15:05 AEK Athens 2 - 2 Austria Wien FOX Soccer Match Pass, beIN SPOR…
Live +15:05 Milan 3 - 2 Rijeka fuboTV, ESPN3, Fox Sports 2, FOX Sports…
Live +15:05 Olympique Lyonnais 1 - 1 Atalanta fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO,
Live +15:05 Everton 2 - 2 Apollon fuboTV, ESPN3, Fox Sports 1, FOX Sports…
Live +15:05 Sheriff 0 - 0 København FOX Soccer Match Pass, TSN GO, Sky Spo…
Argentinië - Copa Argentina 
Live +16:05 Godoy Cruz 2 - 1 Banfield TyC Sports Internacional, TyC Sports…
Peru - Primera División 
Live +21:00 Sport Rosario 0 - 1 Alianza Lima Peru Magico
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 18:30 Usc vs Oregon State Pac-12
Live 20:30 Washington State vs Colorado Pac-12
Live 22:30 Washington vs Utah Pac-12
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 18:00 Maine vs Hartford ESPN3, WatchESPN
Live 18:00 Purdue vs illinois BTN
Live 19:00 Alabama vs Tennessee WatchESPN, SEC Network
Live 19:00 Missouri State vs Indiana State ESPN3, WatchESPN
Live 20:00 Indiana vs Northwestern BTN
Voetbalshows 
Live 9:00 Super Estadio Univision Deportes
Live 12:30 UEFA Europa League Pregame Fox Sports 2, TSN2, TSN3, TSN5
Live 14:30 UEFA Europa League Pregame Fox Sports 1
Live 15:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Live 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 22:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
 Bolivia - Liga de Futbol
 Kameroen - Elite ONE
 China - Super League
 Tsjechië - 2. Liga
 Tsjechië - 4. Liga
 Egypte - Premier League
 Frankrijk - Championnat National
 Duitsland - Regionalliga
 Honduras - Liga Nacional
 Indonesië - Divisi Utama Liga Indonesia
 Iran - Persian Gulf Cup
 Iran - Azadegan League
 Jordanië - Jordan League
 Kosovo - Raiffeisen Superliga
 Koeweit - Premier League
 Letland - Virsliga
 Libië - Libanese Premier League
 Litouwen - A Lyga
 Maleisië - Super League
 Qatar - Qatar Stars League
 Roemenië - Liga II
 Saoedi-Arabië - Pro League
 Zuid-Afrika - Varsity Football
 Soedan - Sudan Premier League
 Turkije - 2. Lig
 Turkije - 3. Lig
 Wereld - Voetbalshows
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 0:00 New York RB vs DC United MSG
Herhaal 0:30 Atlanta United vs Philadelphia Union Fox Sports South, Fox Sports Tennessee
Herhaal 1:00 Seattle Sounders FC vs Vancouver Whitecaps Root Sports Northwest
Herhaal 2:00 New York RB vs DC United MSG
Herhaal 6:00 New York RB vs DC United MSG
Herhaal 7:00 Atlanta United vs Philadelphia Union AFN Sports 2
Herhaal 9:00 New York RB vs DC United MSG
Herhaal 9:00 SJ Earthquakes vs Chicago Fire AFN Sports 2
Herhaal 10:00 Atlanta United vs Philadelphia Union Fox Sports South, Fox Sports Tennessee
Herhaal 12:30 Montreal Impact vs New York City YES Network
Herhaal 12:30 New York RB vs DC United MSG
Herhaal 16:00 New York RB vs DC United MSG
Herhaal 20:30 Atlanta United vs Philadelphia Union Fox Sports South, Fox Sports Tennessee
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 0:00 Atlético Madrid vs Chelsea MSG Plus, Fox Sports Carolinas
Herhaal 0:00 Qarabağ vs Roma Fox Soccer Plus
Herhaal 2:00 CSKA Moskva vs Manchester United Fox Soccer Plus, SuperSport 3, ESPN Norte,
Herhaal 3:00 CSKA Moskva vs Manchester United AFN Sports, TSN2
Herhaal 3:30 Atlético Madrid vs Chelsea Root Sports Northwest
Vertraagd 4:00 Napoli vs Feyenoord ESPN Deportes
Herhaal 4:00 Atlético Madrid vs Chelsea Fox Soccer Plus
Herhaal 6:00 Manchester City vs Shakhtar Donetsk YES Network
Herhaal 6:00 Atlético Madrid vs Chelsea Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Herhaal 6:00 Juventus vs Olympiakos Piraeus ESPN Deportes, beIN Sports 2
Herhaal 6:00 PSG vs Bayern München Fox Soccer Plus
Herhaal 7:00 Atlético Madrid vs Chelsea Fox Sports Arizona, Fox Sports San Diego
Herhaal 8:00 Anderlecht vs Celtic Fox Soccer Plus, Sportklub 3 Slovenia
Herhaal 9:00 Atlético Madrid vs Chelsea Fox Sports Ohio, Fox Sports Ohio+, Viasat…
Herhaal 9:30 CSKA Moskva vs Manchester United Fox Sports 2
Herhaal 9:30 Atlético Madrid vs Chelsea Fox Sports Carolinas, beIN Sports HD 3
Herhaal 10:00 Atlético Madrid vs Chelsea Fox Sports Midwest
Herhaal 14:00 Anderlecht vs Celtic FOX Deportes
Herhaal 17:00 Basel vs Benfica FOX Deportes
Herhaal 17:30 Sporting CP vs Barcelona Fox Sports 2
Herhaal 19:00 Atlético Madrid vs Chelsea FOX Deportes, SportKlub HD Slovenia
Vertraagd 21:00 Monaco vs Porto ESPN Deportes
Herhaal 21:00 Borussia Dortmund vs Real Madrid FOX Deportes
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 17:00 BATE vs Arsenal ESPN Deportes, SuperSport 3, SuperSport…
Herhaal 19:30 Östersunds FK vs Hertha BSC Fox Soccer Plus
Herhaal 22:00 Everton vs Apollon Fox Sports 2
Spanje - La Liga 
Herhaal 6:00 Sevilla vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 9:00 Girona vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 11:00 Girona vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 12:00 Deportivo Alavés vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 15:00 Deportivo Alavés vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 20:00 Girona vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 22:00 Deportivo Alavés vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Italië - Serie A 
Herhaal 14:30 Juventus vs Torino fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Frankrijk - Ligue 1 
Vertraagd 14:00 Montpellier vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 10:30 Porto vs Portimonense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 13:30 Tondela vs Sporting Braga fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 21:00 Porto vs Portimonense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Liga MX 
Herhaal 2:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Herhaal 4:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Herhaal 6:00 Puebla vs Atlas Univision Deportes
Herhaal 8:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Herhaal 14:00 Monterrey vs Santos Laguna Univision Deportes
Argentinië - Copa Argentina 
Herhaal 0:30 Boca Juniors vs Rosario Central TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Fluminense vs Palmeiras GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 15:00 Fluminense vs Palmeiras PFC Internacional
Herhaal 15:30 Flamengo vs Avaí fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 17:10 Atletico Minerio vs Vitoria PFC Internacional
Herhaal 18:00 Bahia vs Grêmio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 18:30 Santos vs Atlético PR PFC Internacional
Herhaal 22:30 Coritiba vs Botafogo PFC Internacional
Brazilië - Serie B 
Herhaal 3:00 Internacional vs América RN PFC Internacional
Brazilië - Copa do Brasil 
Herhaal 1:00 Cruzeiro vs Flamengo PFC Internacional
Verenigde Staten - College Soccer 
Herhaal 20:00 Tcu vs KansAS State FCS Central
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 6:00 West Virginia vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Herhaal 11:00 West Virginia vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Uruguay - Primera División 
Herhaal 0:00 Peñarol vs Fénix fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Herhaal 3:00 Deportivo Táchira vs Estudiantes Mérida fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 UEFA Champions League Highlights Fox Sports 2
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 The Xtra - Weekday fuboTV, beIN Sports Canada
Herhaal 3:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Herhaal 5:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 7:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Herhaal 7:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 11:00 Bayern Munich TV Por UDN Univision Deportes
Herhaal 11:30 UEFA Champions League Highlight Fox Sports 2
Herhaal 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 16:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 18:00 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:30 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018