Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: donderdag 21 sep.

  • Di
    Sep 19
  • Wo
    Sep 20
  • Do
    Sep 21
  • Vr
    Sep 22
  • Za
    Sep 23
  • Zo
    Sep 24
  • Ma
    Sep 25
  •  
?  
Spanje - La Liga 
Live +14:00 Villarreal 0 - 0 Espanyol fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +15:00 Celta de Vigo 1 - 1 Getafe fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +16:00 Levante 3 - 0 Real Sociedad fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Spanje - Copa del Rey 
Live +14:00 Cultural Leonesa 0 - 4 Real Valladolid LAOLA1.TV, beIN Sports Connect Espa…
Live +15:00 Real Zaragoza 1 - 0 Lugo LAOLA1.TV, Movistar+, Gol
Zuid-Amerika - Copa Libertadores 
Live +18:15 River Plate 8 - 0 Wilstermann fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Live +20:45 Lanús P2 - 0 San Lorenzo fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Duitsland - Bundesliga 2 
Live +14:30 Nürnberg 3 - 1 Bochum FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
Live +18:15 LDU Quito 2 - 1 Fluminense FOX Soccer Match Pass, Sport TV1, Ar…
Noord-Amerika - CONCACAF League 
Live 20:00 Olimpia 1 - 1 Plaza Amador fuboTV, Univision Deportes, FOX Sports…
Live 22:00 Santos de Guápiles 1 - 0 Árabe Unido fuboTV, Univision Deportes, FOX Sports…
Afrika - WAFU Nations Cup 
Live 11:00 Benin vs Nigeria
*Semi Final
fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Soccer Matc…
Live 14:00 Ghana vs Niger
*Semi Final
fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Soccer Matc…
Nederland - KNVB Beker 
Live 11:00 De Meern vs PEC Zwolle
Live +12:30 USV Hercules 2 - 4 Groningen fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +13:45 Blauw Geel '38 0 - 3 VVV
Live +14:45 SDC Putten 0 - 4 PSV fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Rusland - Beker van Rusland 
Live + 8:00 Yenisey 3 - 0 Akhmat Grozny НТВ+ Наш футбол, Sportbox.ru
Live 11:00 Olimpiyets vs Ufa
Live +11:30 Krylya Sovetov 3 - 2 Lokomotiv Moskva НТВ+ Наш футбол, Sportbox.ru
Live +12:00 Fakel 0 - 4 Amkar Perm' Sportbox.ru
Live 12:00 Ararat Moskva vs Ska Khabarovsk
Live +13:00 Dinamo St. Petersburg 3 - 2 Zenit ESPN3, WatchESPN, Sportbox.ru, Cytavisio…
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 19:00 Louisville vs Florida State YES Network, Fox Sports Prime Ticket, Fo…
Live 21:00 Washington State vs Stanford fuboTV, Pac-12
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 18:00 Clemson vs North Carolina WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Duke vs Notre Dame WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Florida State vs Louisville fuboTV, WatchESPN, YES Network, Fox Spor…
Live 19:00 Wake Forest vs Syracuse WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Virginia Tech vs Pittsburgh WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Boston College vs Nc State WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Miami vs Virginia WatchESPN, ACC Network
Live 19:00 Florida vs Texas A&M WatchESPN, SEC Network
Live 19:00 Auburn vs Tennessee WatchESPN, SEC Network +
Live 19:00 Minnesota United vs Michigan fuboTV, BTN
Live 19:30 South Carolina vs Kentucky WatchESPN, SEC Network +
Live 20:00 Missouri vs Mississippi State WatchESPN, SEC Network +
Live 20:00 Arkansas vs Vanderbilt WatchESPN, SEC Network +
Live 20:00 Georgië vs Ole Miss WatchESPN, SEC Network +
Live 21:00 Wisconsin vs Michigan State fuboTV, BTN
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 9:00 Super Estadio Univision Deportes
Live 15:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 18:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Live 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Oostenrijk - ÖFB-Cup
 Bahrein - Premier League
 België - Beker van België
 Bulgarije - Beker van Bulgarije
 Kameroen - Elite ONE
 Colombia - Primera B
 Costa Rica - Primera División
 Denemarken - Beker van Denemarken
 Egypte - Premier League
 Finland - Kakkonen (3de Divisie)
 Griekenland - Beker van Griekenland
 IJsland - Úrvalsdeild
 India - Premier Futsal
 Indonesië - Liga 1
 Indonesië - Divisi Utama Liga Indonesia
 Iran - Persian Gulf Cup
 Italië - Serie C
 Jordanië - Jordan League
 Koeweit - Premier League
 Libië - Libanese Premier League
 Noorwegen - Eliteserien
 Noorwegen - NM Cup
 Oman - Omani League
 Polen - Beker van Polen
 Qatar - Qatar Stars League
 Roemenië - Liga I
 Saoedi-Arabië - Pro League
 Schotland - Schotse League Cup
 Zuid-Afrika - Varsity Football
 Zweden - Allsvenskan
 Zwitserland - Axpo Super League
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Tanzania - Tanzania Premier League
 Turkije - Beker van Turkije
 Verenigde Arabische Emiraten - Arabian Gulf League
 Oezbekistan - Professional Football League
 Wales - Premier League
 Wereld - Voetbalshows
?  
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 0:00 Real Madrid vs APOEL Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Herhaal 4:00 RB Leipzig vs Monaco
*Repeat from September 13, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 5:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Root Sports Northwest
Herhaal 6:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Herhaal 6:00 Real Madrid vs APOEL Fox Sports San Diego
Herhaal 7:00 Real Madrid vs APOEL Root Sports Northwest, Fox Sports Arizona
Herhaal 7:00 Barcelona vs Juventus Fox Sports Southwest
Herhaal 8:00 Liverpool vs Sevilla Fox Soccer Plus
Herhaal 9:00 Real Madrid vs APOEL Fox Sports Florida, Fox Sports Ohio, Fox S…
Herhaal 12:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 14:00 Real Madrid vs APOEL MSG Plus
Herhaal 15:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund AT&T SportsNet Pittsburgh
Herhaal 18:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Engeland - Premier League 
Herhaal 12:00 Watford vs Manchester City YES Network, Now 621
Spanje - La Liga 
Herhaal 21:00 Real Madrid vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Italië - Serie A 
Herhaal 10:30 Benevento vs Roma fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Vertraagd 11:30 Milan vs SPAL fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 3:00 Hamburger SV vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus, Sportsnet World
Herhaal 13:00 Hamburger SV vs Borussia Dortmund Univision Deportes
Herhaal 14:00 Borussia M'gladbach vs Wolfsburg Univision Deportes
Herhaal 16:00 Augsburg vs RB Leipzig Univision Deportes
Herhaal 17:00 Hamburger SV vs Borussia Dortmund Univision Deportes
Herhaal 20:00 Hamburger SV vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 8:30 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 11:00 Paços de Ferreira vs Vitória Setúbal fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Zuid-Amerika - Copa Libertadores 
Herhaal 1:00 Grêmio vs Botafogo FOX Deportes
Mexico - Copa MX 
Herhaal 4:00 Toluca vs Atlante Univision Deportes
Herhaal 7:00 León vs Querétaro Univision Deportes
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 1:00 Griekenland vs Chapecoense PFC Internacional
Herhaal 3:00 Atlético PR vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 3:00 Cruzeiro vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 15:00 Palmeiras vs Coritiba PFC Internacional
Herhaal 16:45 Grêmio vs Chapecoense PFC Internacional
Herhaal 18:30 Atlético PR vs Fluminense PFC Internacional
Herhaal 20:30 Cruzeiro vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 22:30 Corinthians vs Vasco da Gama PFC Internacional
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
Herhaal 13:00 Ponte Preta vs Sport Recife FOX Deportes
Herhaal 16:00 Racing Club vs Corinthians FOX Deportes
Afrika - CAF Champions League 
Vertraagd 9:30 Al Ahli Tripoli vs Etoile du Sahel fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Afrika - WAFU Nations Cup 
Herhaal 22:00 Benin vs Nigeria Fox Soccer Plus
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 17:00 Potros UAEM vs Murciélagos fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Verenigde Arabische Emiraten - Arabian Gulf League 
Herhaal 9:30 Al Dhafra vs Al Sharjah
Verenigde Staten - NASL 
Herhaal 0:30 NY Cosmos vs San Francisco Deltas MSG
Herhaal 8:30 NY Cosmos vs San Francisco Deltas MSG
Herhaal 13:30 NY Cosmos vs San Francisco Deltas MSG
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 11:00 Texas- Rio Grande Valley vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Herhaal 16:00 Texas- Rio Grande Valley vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Uruguay - Primera División 
Herhaal 13:30 Defensor Sporting vs Danubio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Herhaal 0:00 Zamora vs Deportivo La Guaira fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 1:00 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 7:00 The Turkish SüperLig Hour fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 7:30 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 11:00 Bayern Munich TV Por UDN Univision Deportes
Herhaal 12:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 13:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 13:30 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 19:30 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Servijun 22
14:00
Zwitserland
Belgijun 23
8:00
Tunesi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018