Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: woensdag 20 sep.

  • Ma
    Sep 18
  • Di
    Sep 19
  • Wo
    Sep 20
  • Do
    Sep 21
  • Vr
    Sep 22
  • Za
    Sep 23
  • Zo
    Sep 24
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +19:00 Atlanta United 4 - 0 LA Galaxy ESPN2, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Live +19:30 Toronto 3 - 5 Montreal Impact MLS Live, SiriusXM FC, TSN GO
Spanje - La Liga 
Live +14:00 Leganés 0 - 0 Girona fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:00 Athletic Club 1 - 2 Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +15:00 Deportivo La Coruña 1 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, DAZN, DAZN, Sky Sports Red But…
Live +16:00 Real Madrid 0 - 1 Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +16:00 Sevilla 1 - 0 Las Palmas fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Italië - Serie A 
Live +12:00 Benevento 0 - 4 Roma fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +14:45 Atalanta 5 - 1 Crotone fuboTV, DAZN, DAZN
Live +14:45 Cagliari 0 - 1 Sassuolo fuboTV, DAZN, DAZN
Live +14:45 Genoa 1 - 1 Chievo fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Juventus 1 - 0 Fiorentina fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Live +14:45 Lazio 1 - 4 Napoli fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Live +14:45 Udinese 2 - 3 Torino fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Hellas Verona 0 - 0 Sampdoria fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Live +14:45 Milan 2 - 0 SPAL fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Duitsland - Bundesliga 
Live +12:30 Köln 0 - 1 Eintracht Frankfurt fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Live +14:30 Hertha BSC 2 - 1 Bayer Leverkusen fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Live +14:30 Freiburg 1 - 1 Hannover 96 FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Live +14:30 Hamburger SV 0 - 3 Borussia Dortmund fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, Univ…
Live +14:30 Mainz 05 2 - 3 Hoffenheim fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO,
Spanje - Copa del Rey 
Live +14:00 Córdoba 1 - 4 Tenerife LAOLA1.TV, beIN Sports Connect Espa…
Live +14:00 Formentera 4 - 3 UD Logroñés
Live +14:15 Gimnástica Segoviana 0 - 1 Ponferradina
Live +14:30 CD Calahorra 1 - 3 Fuenlabrada
Live +14:45 Talavera CF 0 - 1 Cartagena
Live +15:00 Cádiz 1 - 0 Osasuna LAOLA1.TV, beIN Sports Connect Espa…
Live +15:00 Hércules 0 - 1 Elche
Live +15:30 Real Murcia 3 - 1 Olot
Engeland - FA Cup 
Live 14:30 Cadbury Heath 2 - 2P Bridport
Live 14:45 Bodmin Town 1 - 1 Bideford
Engeland - Capital One Cup 
Live +14:45 Everton 3 - 0 Sunderland evertontv
Live +14:45 Chelsea 5 - 1 Nottingham Forest fuboTV, ESPN3, WatchESPN, Chelsea TV Onl…
Live +14:45 Arsenal 1 - 0 Doncaster Rovers ESPN3, WatchESPN, Arsenal Player, DAZN
Live +15:00 Manchester United 4 - 1 Burton Albion ESPN3, WatchESPN, SiriusXM FC, DAZN
Live +15:00 West Bromwich Albion 1 - 2 Manchester City ESPN3, WatchESPN, WBA Radio, DAZN
Zuid-Amerika - Copa Libertadores 
Live +20:45 Santos 0 - 1 Barcelona fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Live +20:45 Grêmio 1 - 0 Botafogo FOX Soccer Match Pass, DAZN, Sport T…
Verenigde Staten - US Open Cup 
Live +21:00 Sporting KC 2 - 1 New York RB
*Finale
ESPN2, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Argentinië - Copa Argentina 
Live 16:50 Atlanta vs Pacífico De Mendoza TyC Sports Internacional, TyC Sports…
Duitsland - Bundesliga 2 
Live +12:30 Eintracht Braunschweig 3 - 0 Greuther Fürth Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Live +12:30 Dynamo Dresden 0 - 2 Arminia Bielefeld Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Live +12:30 Heidenheim 2 - 2 Darmstadt 98 FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Live +12:30 Fortuna Düsseldorf 1 - 0 Jahn Regensburg FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
Live +18:15 Ponte Preta 1 - 0 Sport Recife FOX Soccer Match Pass, SporTV, Abu Dh…
Live +18:15 Flamengo 4 - 0 Chapecoense fuboTV, FOX Sports GO, FOX Deportes, F…
Live +20:45 Racing Club 0 - 0 Corinthians FOX Soccer Match Pass, Arena Sport 3…
Nederland - KNVB Beker 
Live +11:00 Capelle 0 - 5 Roda JC
Live 11:00 Swift vs Vitesse
Live +12:30 Scheveningen 1 - 5 Ajax fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +13:45 Achilles '29 4 - 3 NAC Breda
Live +13:45 ONS Sneek 1 - 3 Twente
Live +13:45 Staphorst 2 - 3 Koninklijke HFC
Live +13:45 Katwijk 4 - 0 Ter Leede
Live +13:45 VVSB 4 - 1 Telstar
Live +13:45 De Dijk 2 - 1 HHC
Live +13:45 Excelsior 1 - 2 Heerenveen
Live 13:45 Ajax Amateurs vs Utrecht
Live 13:45 Apeldoorn CSV vs Willem II
Live 13:45 Lisse vs HSV Hoek
Live +14:45 Feyenoord 2 - 0 ADO Den Haag fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Portugal - Portugese Liga Cup 
Live +11:00 Leixões 1 - 0 Paços de Ferreira
Live 11:00 União Madeira vs Portimonense
Live 11:00 Real vs Vitória Setúbal
Live +16:15 Benfica 1 - 1 Sporting Braga RTPi, Sport TV1, RTP 1, RTP África, Sport…
Rusland - Beker van Rusland 
Live + 5:00 Luch Vladivostok 2 - 0 Anzhi Sportbox.ru
Live + 8:00 Tom' Tomsk 2 - 1 Krasnodar Sportbox.ru
Live + 8:00 Orenburg 0 - 2 Rubin Kazan' НТВ+ Наш футбол, Sportbox.ru, Матч! Игра
Live + 8:00 Tambov 1 - 0 Arsenal Tula Sportbox.ru
Live + 8:00 Shinnik 3 - 0 Ural Sportbox.ru
Live +10:00 Tyumen 1 - 2 Tosno Sportbox.ru
Live +10:00 Avangard Kursk 1 - 0 CSKA Moskva Sportbox.ru, Матч! Игра, Матч! Футбол 1
Live +11:00 Volgar Astrakhan 0 - 2 Rostov Sportbox.ru
Live 11:30 Spartak Nal'chik P0 - 0 Dinamo Moskva Sportbox.ru
Live +12:00 Kuban' Krasnodar 0 - 2 Spartak Moskva ESPN3, WatchESPN, НТВ+ Наш футбол, Sportb…
Zwitserland - Axpo Super League 
Live +14:00 Lausanne Sport 1 - 1 Zürich RSI La 2, SRF zwei, RTS Deux
Live +14:00 St. Gallen 2 - 1 Basel fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Live +14:00 Young Boys 4 - 1 Luzern TeleClub Sport Live, Sky Sport 1 Swit…
Verenigde Staten - NASL 
Live +19:30 NY Cosmos 2 - 2 San Francisco Deltas fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Verenigde Staten - College Soccer 
Live 19:00 Marshall vs Northern Kentucky ESPN3, WatchESPN
Live 19:00 Hartford vs Monmouth ESPN3, WatchESPN
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Live 20:00 Omaha vs Drake ESPN3, WatchESPN
Voetbalshows 
Live 0:30 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 9:00 Super Estadio Univision Deportes
Live 14:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1
Live 14:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 18:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Live 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Live 21:35 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Argentinië - Primera C Metropolitana
 Australië - FFA Cup
 Oostenrijk - ÖFB-Cup
 Bahrein - Premier League
 België - Beker van België
 Bulgarije - Beker van Bulgarije
 Colombia - Primera A
 Costa Rica - Primera División
 Kroatië - Beker van Kroatië
 Cyprus - Eerste Divisie
 Tsjechië - Beker van Tsjechië
 Denemarken - Beker van Denemarken
 Engeland - Non League Division One
 Duitsland - 3. Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Griekenland - Beker van Griekenland
 Honduras - Liga Nacional
 Hongarije - Beker van Hongarije
 India - Premier Futsal
 Indonesië - Liga 1
 Indonesië - Divisi Utama Liga Indonesia
 Iran - Persian Gulf Cup
 Italië - Serie C
 Italië - Serie D
 Japan - Emperor's Cup
 Kazachstan - Kazachstaanse Premier League
 Kenia - Keniaanse Premier League
 Zuid-Korea - K League 1
 Letland - Beker van Letland
 Libië - Libanese Premier League
 Litouwen - A Lyga
 Macedonië - Prva Liga
 Maleisië - Super League
 Nicaragua - Primera División
 Noorwegen - NM Cup
 Polen - Beker van Polen
 Portugal - Segunda Liga
 Roemenië - Liga I
 Schotland - Schotse League Cup
 Servië - Super Liga
 Singapore - Singapore Premier League
 Slowakije - Fortuna Liga
 Slowakije - 3. Futbalová Liga
 Slovenië - Beker van Slovenië
 Zuid-Afrika - ABSA Premiership
 Soedan - Sudan Premier League
 Zweden - Allsvenskan
 Zwitserland - Swiss Challenge League
 Zwitserland - 1. Liga Promotion
 Thailand - Thai Premier League
 Thailand - Thai Division 1
 Turkije - Beker van Turkije
 Oekraïne - Beker van Oekraïne
 Verenigde Staten - USL
 Venezuela - Primera División
 Wereld - Voetbalshows
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 6:00 Colorado Rapids vs New York City YES Network
Herhaal 7:00 Atlanta United vs Orlando City SC Univision Deportes
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 0:00 Barcelona vs Juventus MSG Plus, Fox Sports South, Fox Sports Te…
Herhaal 4:00 Maribor vs Spartak Moskva
*Repeat from September 13, 2017
ESPN Deportes
Herhaal 5:30 Manchester United vs Basel Root Sports Northwest
Herhaal 6:30 Barcelona vs Juventus Fox Sports Arizona
Herhaal 7:00 Barcelona vs Juventus Fox Sports San Diego
Herhaal 8:00 Celtic vs PSG Fox Soccer Plus
Herhaal 9:00 Barcelona vs Juventus Fox Sports Florida, Fox Sports Ohio, Fox S…
Herhaal 12:00 Barcelona vs Juventus Fox Sports West, MASN, MASN2
Herhaal 14:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund MSG Plus
Herhaal 15:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Fox Sports Southwest
Herhaal 15:00 Manchester United vs Basel AT&T SportsNet Pittsburgh
Herhaal 16:00 Tottenham Hotspur vs Borussia Dortmund Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Herhaal 17:00 Manchester United vs Basel Fox Soccer Plus
Europa - UEFA Europa League 
Herhaal 10:00 Hoffenheim vs Sporting Braga Fox Soccer Plus
Spanje - La Liga 
Herhaal 8:30 Real Sociedad vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 22:00 Real Madrid vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Italië - Serie A 
Vertraagd 21:35 Juventus vs Fiorentina fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Duitsland - Bundesliga 
Herhaal 2:00 Augsburg vs RB Leipzig Fox Soccer Plus
Herhaal 4:00 Schalke 04 vs Bayern München Fox Soccer Plus
Herhaal 19:00 Köln vs Eintracht Frankfurt Fox Soccer Plus
Herhaal 21:00 Hamburger SV vs Borussia Dortmund Fox Sports 2
Herhaal 21:00 Hertha BSC vs Bayer Leverkusen Fox Soccer Plus
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 11:00 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 19:00 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 23:30 PSG vs Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 0:00 Paços de Ferreira vs Vitória Setúbal fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 20:00 Boavista vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Vriendschappelijk 
Herhaal 12:00 Verenigde Staten vs Nieuw-Zeeland Fox Soccer Plus
Mexico - Copa MX 
Herhaal 4:00 América vs Cruz Azul Univision Deportes
Argentinië - Copa Argentina 
Herhaal 0:30 Independiente vs Atlético Tucumán TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Herhaal 17:00 Atlanta vs Pacífico
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 11:30 Cruzeiro vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 15:00 Corinthians vs Vasco da Gama PFC Internacional
Herhaal 16:30 Cruzeiro vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 16:45 Flamengo vs Sport Recife PFC Internacional
Herhaal 18:30 Avai vs Atletico Minerio PFC Internacional
Herhaal 23:00 Palmeiras vs Coritiba PFC Internacional
Brazilië - Serie B 
Herhaal 0:30 América RN vs Vila Nova PFC Internacional
Herhaal 2:30 Guarani vs Paraná PFC Internacional
Afrika - CAF Champions League 
Vertraagd 10:00 Mamelodi Sundowns vs Wydad Casablanca fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Vriendschappelijk Vrouwen 
Herhaal 1:00 Verenigde Staten vs Nieuw-Zeeland Fox Sports 2
Herhaal 4:30 Verenigde Staten vs Nieuw-Zeeland Fox Sports 1
Herhaal 19:00 Verenigde Staten vs Nieuw-Zeeland Fox Sports 2
Zuid-Korea - K League 2 
Herhaal 6:00 Jeonnam Dragons vs Incheon United
Herhaal 6:00 Gwangju vs Seoul
Herhaal 6:30 Pohang Steelers vs Gangwon
Herhaal 6:30 Ulsan vs Daegu
Herhaal 6:30 Suwon Bluewings vs Jeju United
Mexico - Ascenso MX 
Herhaal 3:00 Dorados vs Atlante fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 13:30 Potros UAEM vs Murciélagos fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Verenigde Staten - NASL 
Herhaal 15:00 Miami vs San Francisco Deltas Eleven Sports Network
Verenigde Staten - College Soccer 
Herhaal 11:00 Clemson vs Boston College Fox Sports South, Fox Sports Tennessee, Fo…
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 17:30 Texas- Rio Grande Valley vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Uruguay - Primera División 
Herhaal 22:00 Defensor Sporting vs Danubio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 Bundesliga Report Fox Sports 2
Herhaal 0:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Herhaal 1:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Herhaal 6:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 7:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 7:30 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 7:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 8:00 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:00 The Turkish SüperLig Hour fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 10:30 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 11:00 Barca TV por UDN Univision Deportes
Herhaal 11:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 12:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Nigeriajun 22
11:00
IJsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018