Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Live voetbal op tv en internet: zondag 13 aug.

  • Vr
    Aug 11
  • Za
    Aug 12
  • Zo
    Aug 13
  • Ma
    Aug 14
  • Di
    Aug 15
  • Wo
    Aug 16
  • Do
    Aug 17
  •  
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Live 19:00 DC United 0 - 1 Real Salt Lake DIRECTV, MLS Live, KMYU Utah, NewsChann…
Engeland - Premier League 
Live + 8:30 Newcastle United 0 - 2 Tottenham Hotspur fuboTV, NBCSN, NBC Sports Live, UNIVER…
Live +11:00 Manchester United 4 - 0 West Ham United fuboTV, NBCSN, Telemundo, NBC Sports Live,
Frankrijk - Ligue 1 
Live + 9:00 Strasbourg 3 - 0 Lille fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +11:00 Dijon 1 - 4 Monaco fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Live +15:00 Guingamp 0 - 3 PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Portugal - Primeira Liga 
Live +11:00 Paços de Ferreira 2 - 2 Desportivo Aves Premium Sports Canada, Sport TV1, Sport…
Live +13:00 Sporting Braga 2 - 1 Portimonense Premium Sports Canada, Sport TV1, Sport…
Live +15:15 Tondela 0 - 1 Porto Premium Sports Canada, DAZN, Sport TV1,
Italië - Supercoppa Italiana 
Live +14:45 Juventus 2 - 3 Lazio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, DIRECTV…
Spanje - Supercopa de España 
Live +16:00 Barcelona 1 - 3 Real Madrid ESPN, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deport…
Duitsland - DFB Pokal 
Live + 9:30 1860 München 1 - 2 Ingolstadt Sky Sport 1 HD, Sky Sport 8/HD, Sky Go D…
Live + 9:30 Saarbrücken 1 - 2 Union Berlin Sky Sport 1 HD, Sky Sport 6/HD, Sky Go D…
Live + 9:30 Nöttingen 2 - 5 Bochum Sky Sport 1 HD, Sky Sport 7/HD, Sky Go D…
Live + 9:30 Eintracht Norderstedt 0 - 1 Wolfsburg Sky Sport 1 HD, Sky Sport 5/HD, Fox Spor…
Live + 9:30 Schweinfurt 2 - 1 Sandhausen Sky Sport 1 HD, Sky Sport 9/HD, Sky Go D…
Live + 9:30 Osnabrück 3 - 1 Hamburger SV ESPN3, WatchESPN, Sky Sport 1 HD, Sky S…
Live + 9:30 Bonner SC 2 - 6 Hannover 96 Sky Sport 1 HD, Sky Sport 3/HD, Sky Go D…
Live 9:30 Sportfreunde Dorfmerkingen vs RB Leipzig Sky Sport 1 HD, Sky Sport 4/HD, Sky Go D…
Live 9:30 Morlautern vs Greuther Fürth Sky Sport 1 HD, Sky Sport 10/HD, Sky Go…
Live 9:30 Spfr. Dorfmerkingen vs Rb Leipzig
Live +12:30 Wehen Wiesbaden 2 - 0 Erzgebirge Aue Sky Sport 1 HD, Sky Sport 5/HD, Sky Go D…
Live +12:30 Magdeburg 2 - 0 Augsburg Sky Sport 1 HD, Sky Sport 4/HD, Sky Go D…
Live +12:30 Energie Cottbus 2 - 2P Stuttgart Sky Sport 1 HD, Sky Sport 2/HD, Sky Go D…
Italië - Coppa Italia 
Live +12:00 Genoa 2 - 1 Cesena
Live +14:30 Hellas Verona 3 - 1 Avellino
Mexico - Liga MX 
Live +13:00 Pumas UNAM 2 - 0 Lobos BUAP fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Live +19:30 Santos Laguna 2 - 3 Veracruz fuboTV, Univision Deportes, Watch ESPN…
Brazilië - Brasileirão 
Live +10:00 São Paulo 3 - 2 Cruzeiro fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, PFC Intern…
Live +15:00 Vasco da Gama 1 - 1 Palmeiras PFC Internacional, Globo, Premiere FC Bra…
Live +15:00 Atlético Mineiro 2 - 0 Flamengo LAOLA1.TV, Arena Sport 2 Serbia, Are…
Live +15:00 Sport Recife 0 - 0 Ponte Preta Premiere FC Brasil
Live +18:00 Botafogo 1 - 0 Grêmio LAOLA1.TV, Arena Sport 1 Serbia, Via…
Live +18:00 Atlético PR 4 - 1 Bahia PFC Internacional, Premiere FC Brasil
Chili - Primera División 
Live +11:00 San Luis 2 - 0 Universidad Chile CDF Premium, CDF HD
Live +14:30 Univ. Concepción 0 - 0 Antofagasta TV Chile, CDF Premium, CDF HD
Live +17:00 Audax Italiano 1 - 3 Deportes Iquique CDF Premium, CDF HD
Colombia - Primera A 
Live +12:15 Rionegro Águilas 2 - 2 Once Caldas RCN Nuestra Tele, Win Sports
Live +14:30 Santa Fe 0 - 1 Tigres RCN Nuestra Tele, Win Sports
Live +16:30 Jaguares de Córdoba 0 - 1 Atlético Nacional Win Sports
Live +18:15 América de Cali 2 - 1 Alianza Petrolera RCN Nuestra Tele, RCN Television
Live 18:30 Medellín 3 - 2 Patriotas Boyacá Win Sports
Live +20:30 Deportivo Pasto 3 - 4 Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
El Salvador - Primera División 
Live +17:00 Águila 1 - 1 Firpo
Live +17:00 Municipal Limeño 2 - 0 Pasaquina
Live +17:00 Audaz 1 - 0 FAS
Live +17:15 Alianza 1 - 1 Santa Tecla Centro America TV
Engeland - Championship 
Live + 8:30 Norwich City 1 - 3 Sunderland iFollow
Engeland - League One 
Live +10:00 Wigan Athletic 4 - 1 Bury iFollow
Guatemala - Liga Nacional 
Live +13:00 Deportivo Sanarate 2 - 0 Suchitepéquez
Live +13:30 Antigua GFC 2 - 0 Xelajú
Live +14:00 Marquense 1 - 0 Siquinalá Telecentro
Live +16:00 Cobán Imperial 1 - 0 Malacateco
Live +20:00 Comunicaciones 1 - 1 Municipal Telecentro
Honduras - Liga Nacional 
Live +16:00 Juticalpa 2 - 2 Motagua
Live +16:30 Real Sociedad 0 - 1 Honduras Progreso
Live 18:00 Olimpia 0 - 0 Vida Telecentro
Peru - Primera División 
Live +14:00 Unión Comercio 2 - 2 Sporting Cristal Peru Magico
Live 16:30 Comerciantes Unidos 0 - 0 Alianza Lima Peru Magico
Live 16:30 Alianza Atlético 0 - 0 UTC Cajamarca
Live +16:30 Universidad San Martín 2 - 2 Real Garcilaso
Live +21:00 Universitario 2 - 1 Academia Cantolao Peru Magico
Portugal - Segunda Liga 
Live + 6:15 Arouca 2 - 2 Porto II Sport TV1, Sport TV África
Live +11:00 Santa Clara 2 - 1 Sporting Covilhã
Live +11:00 Gil Vicente 1 - 2 Cova Piedade
Live +11:00 Leixões 2 - 1 Varzim
Live +11:00 União Madeira 2 - 0 Real
Live +12:00 Benfica II 2 - 2 Nacional fuboTV, BTV Online, Benfica TV
Live 12:00 Vitória Guimarães II 0 - 0 UD Oliveirense
Live +12:00 Penafiel 1 - 1 Famalicão
Turkije - Süper Lig 
Live +13:00 Yeni Malatyaspor 3 - 1 Osmanlıspor Digiturk Play, beIN Sports 3 Turkey
Live +13:00 Trabzonspor 2 - 1 Konyaspor Digiturk Play, beIN Sports 2 Turkey
Live +14:45 Beşiktaş 2 - 0 Antalyaspor fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Verenigde Staten - National Womens Soccer League 
Live 20:35 Houston Dash 0 - 1 Kansas City go90, NWSLsoccer.com
Live 21:05 Seattle Reign 1 - 2 North Carolina Courage go90, NWSLsoccer.com
Voetbalshows 
Live 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Live 7:30 Premier League Live NBCSN
Live 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Live 14:25 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Live 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 15:00 Republica Deportiva Univision Deportes
Live 18:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Live 18:30 Futbol Central Univision Deportes
Live 19:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Live 19:30 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Live 21:30 Somos LMX Univision Deportes
Live 23:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Armenië - Armeense Premier League
 Oostenrijk - Bundesliga
 Oostenrijk - Regionalliga
 Azerbeidzjan - Premier Liqa
 Wit-Rusland - Vysshaya Liga
 België - Pro League
 België - Beker van België
 België - Tweede Divisie
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivia - Liga de Futbol
 Bosnië en Herzegovina - Premijer Liga
 Brazilië - Serie C
 Brazilië - Serie D
 Brazilië - Primeira Liga
 Bulgarije - Parva Liga
 Bulgarije - B Group
 Kameroen - Elite ONE
 Chili - Primera B
 China - Super League
 China - League One
 Colombia - Primera B
 Costa Rica - Primera División
 Kroatië - 1. HNL
 Tsjechië - Synot Liga
 Tsjechië - 2. Liga
 Tsjechië - 3. Liga
 Tsjechië - 4. Liga
 Tsjechië - Juniorská Liga
 Denemarken - Super Liga
 Denemarken - Eerste Divisie
 Ecuador - Primera A
 Engeland - Non League Premier
 Finland - Veikkausliiga
 Finland - Kakkonen (3de Divisie)
 Georgië - Umaglesi Liga
 Duitsland - Regionalliga
 Duitsland - Oberliga
 Hongarije - Nemzeti Bajnokság II
 Indonesië - Liga 1
 Japan - J1 League
 Kazachstan - Kazachstaanse Premier League
 Kenia - Keniaanse Premier League
 Zuid-Korea - K League 1
 Zuid-Korea - K League 2
 Letland - Virsliga
 Litouwen - A Lyga
 Luxemburg - Nationale Divisie
 Macedonië - Prva Liga
 Moldavië - Divizia Nationala
 Nederland - Eredivisie
 Nicaragua - Primera División
 Nigeria - Premier League
 Noorwegen - Eliteserien
 Noorwegen - 1. Divisjon
 Noorwegen - 2. Divisjon
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Polen - Ekstraklasa
 Polen - I Liga
 Roemenië - Liga I
 Rusland - Premier League
 Rusland - FNL
 Servië - Super Liga
 Servië - Prva Liga
 Singapore - Beker van Singapore
 Slowakije - Fortuna Liga
 Slowakije - 2. Futbalová Liga
 Slowakije - 3. Futbalová Liga
 Slovenië - Prva Liga
 Slovenië - Druga Liga
 Zuid-Afrika - MTN 8
 Zweden - Allsvenskan
 Zweden - Superettan
 Zweden - Division 1
 Zwitserland - Beker van Zwitserland
 Turkije - 1. Lig
 Oekraïne - Premier League
 Oekraïne - Persha Liga
 Verenigde Staten - USL
 Venezuela - Primera División
 Wales - Premier League
 Wereld - Club Vriendschappelijk
 Wereld - Beach Soccer
 Zambia - Zambian Premier League
 Wereld - Voetbalshows
?  
VS/Canada - Major League Soccer 
Herhaal 0:30 New York RB vs Orlando City SC MSG
Herhaal 0:30 Seattle Sounders FC vs Sporting KC Root Sports Northwest
Herhaal 2:00 LA Galaxy vs New York City
*Repeat from August 12, 2017
ESPN Deportes, ESPN + Latin America
Herhaal 6:30 Toronto vs Portland Timbers Root Sports Northwest
Herhaal 9:00 LA Galaxy vs New York City AFN Sports
Herhaal 10:00 New York RB vs Orlando City SC MSG
Herhaal 11:00 New England vs Vancouver Whitecaps AFN Sports 2
Herhaal 13:00 New York RB vs Orlando City SC MSG
Herhaal 20:30 Seattle Sounders FC vs Sporting KC Root Sports Northwest
Europa - UEFA Champions League 
Herhaal 4:00 Juventus vs Real Madrid Fox Sports Southwest
Herhaal 12:00 Real Madrid vs Atlético Madrid MSG Plus
Herhaal 12:00 Barcelona vs PSG Fox Soccer Plus
Herhaal 13:00 Barcelona vs PSG FOX Deportes
Herhaal 14:00 Atlético Madrid vs Real Madrid MSG Plus
Herhaal 16:00 PSG vs Barcelona Fox Soccer Plus
Herhaal 18:00 Barcelona vs PSG Fox Soccer Plus
Herhaal 18:30 Juventus vs Monaco MSG Plus
Herhaal 20:30 Juventus vs Real Madrid MSG Plus
Engeland - Premier League 
Herhaal 13:55 Manchester United vs West Ham United UNIVERSO
Europa - UEFA Super Cup 
Herhaal 16:00 Real Madrid vs Manchester United FOX Deportes
Frankrijk - Ligue 1 
Herhaal 1:30 Nice vs Troyes fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 13:00 Bordeaux vs Metz fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 17:00 Nantes vs Olympique Marseille fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 17:30 Dijon vs Monaco fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 18:30 Dijon vs Monaco fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 20:00 Guingamp vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Herhaal 22:00 Guingamp vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Herhaal 23:00 Dijon vs Monaco fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portugal - Primeira Liga 
Herhaal 0:00 Benfica vs Sporting Braga fuboTV, GOLTV
Herhaal 3:00 Boavista vs Rio Ave fuboTV, GOLTV
Vertraagd 17:00 Tondela vs Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Mexico - Liga MX 
Herhaal 1:00 Querétaro vs Morelia Univision Deportes
Herhaal 2:00 Pachuca vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 4:00 Monterrey vs Guadalajara Univision Deportes
Herhaal 5:00 Necaxa vs León Univision Deportes
Herhaal 7:00 Monterrey vs Guadalajara Univision Deportes
Herhaal 8:00 Atlas vs América Univision Deportes
Herhaal 10:00 Pachuca vs Tigres UANL Univision Deportes
Herhaal 11:00 Cruz Azul vs Toluca Univision Deportes
Herhaal 16:00 Cruz Azul vs Toluca Univision Deportes
Herhaal 17:00 Atlas vs América Univision Deportes
Herhaal 18:00 Monterrey vs Guadalajara Univision Deportes
Oostenrijk - Bundesliga 
Herhaal 10:30 Admira Wacker Mödling vs Rapid Wien
Brazilië - Brasileirão 
Herhaal 0:00 Vitória vs Avaí PFC Internacional
Herhaal 2:00 Figueirense vs Goiás PFC Internacional
Vertraagd 19:00 Botafogo vs Grêmio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 21:30 Atlético Mineiro vs Flamengo PFC Internacional
Brazilië - Serie B 
Herhaal 4:00 Ceará vs CRB PFC Internacional
Herhaal 11:00 Internacional vs Londrina PFC Internacional
Costa Rica - Primera División 
Vertraagd 16:00 Alajuelense vs Herediano Telecentro
Herhaal 21:00 Cartaginés vs Santos de Guápiles Centro America TV
Verenigde Staten - NASL 
Herhaal 6:00 Miami vs North Carolina Eleven Sports Network
Verenigde Staten - NCAA Women's Soccer 
Herhaal 6:00 Incarnate Word vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Herhaal 11:00 Incarnate Word vs Texas WatchESPN, LongHorn Network
Venezuela - Primera División 
Vertraagd 12:00 Deportivo La Guaira vs Deportivo Táchira fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Herhaal 21:30 Deportivo La Guaira vs Deportivo Táchira fuboTV, GOLTV
Voetbalshows 
Herhaal 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Herhaal 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 2:30 Football Countdowns fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 4:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 9:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Herhaal 13:30 LaLiga Pre-Season Special fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 20:30 Bundesliga Club Profiles Fox Sports 2
Herhaal 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Herhaal 22:30 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2

 

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Belgijun 23
8:00
Tunesi
Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018