Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Mexico

Liga MX

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
1 América 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Atlas 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Cruz Azul 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Guadalajara 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 León 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Lobos BUAP 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Monterrey 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Morelia 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Necaxa 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Pachuca 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Puebla 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Pumas UNAM 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Querétaro 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Santos Laguna 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Tigres UANL 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Tijuana 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Toluca 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Veracruz 0 0 0 0 0 0 +0 0

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Clausura: Apertura
M. BoselliLeón 11 4
A. HurtadoMonterrey 11 2
J. FurchSantos Laguna 9 0
J. QuiñonesLobos BUAP 9 2
R. RuidíazMorelia 9 3
E. ValenciaTigres UANL 9 2
Camilo SanvezzoQuerétaro 8 3
V. GuzmánPachuca 8 0
F. MoraCruz Azul 8 0
F. UribeToluca 8 0
G. BouTijuana 7 0
M. CaraglioAtlas 7 3
Rogelio Funes MoriMonterrey 6 0
Elías HernándezLeón 6 0
C. MenéndezVeracruz 6 1
Clausura: Clausura
DjaninySantos Laguna 14 3
N. CastilloPumas UNAM 11 2
M. BoselliLeón 9 0
L. CavalliniPuebla 9 1
A. GignacTigres UANL 9 0
C. GonzalezNecaxa 9 1
R. RuidíazMorelia 9 3
M. CaraglioAtlas 8 1
J. QuiñonesLobos BUAP 8 0
K. HondaPachuca 7 1
S. PalaciosPachuca 7 0
Alfonso GonzálezMonterrey 6 1
M. AlustizaPumas UNAM 5 0
M. BolañosTijuana 5 2
Rogelio Funes MoriMonterrey 5 0
Clausura: Laatste fase
J. FurchSantos Laguna 2 0
Gabriel HaucheToluca 1 0
L. QuiñónesToluca 1 0
DjaninySantos Laguna 1 0

Kanalen met uitzendrechten Liga MX in Verenigde Staten

Univision Communications Inc
Seasons: 2017-2020
fuboTV
Seasons: 2017-2020

 

Nieuws

 

Video's


Tuzostv: Inauguración Mural Mundialista
3 dagen geleden

Tuzostv: Entrevista con Víctor Guzmán
3 dagen geleden

Tuzostv: Reporte Semanal
3 dagen geleden

Tuzostv: Calendario Apertura 2018
3 dagen geleden

Cuestionario ráfaga Marcelo Michel Leaño DT Club Necaxa…
3 dagen geleden

Día de Brayan Beckeles; 22 de Junio de 2018
3 dagen geleden

#MarcaPersonal con Edson Gutiérrez
4 dagen geleden

Pretemporada en Playa - Día 5
4 dagen geleden

Tuzostv: Entrevista con Emmanuel García
4 dagen geleden

Nuestro preparador físisco nos habla sobre la pretempor…
4 dagen geleden

Día de Medios; Martín Barragán, 21 de Junio de 2018
4 dagen geleden

Martín Calderón, DT de la filial Sub-15 en atención a m…
4 dagen geleden

Campaña de donación de sangre 2018
4 dagen geleden

Pretemporada en Playa - Día 4
4 dagen geleden

René Isidoro García se incorpora como DT de la SUB-20
Woensdag, 20 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Panamajun 28
14:00
Tunesi
Engelandjun 28
14:00
Belgi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië 1 - 1 Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay 2 - 0 Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018