Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android

Lijst van Voetbalcompetities

Europa

Zuid-Amerika

Azië

Afrika

Oceanië

    Inschrijven nieuwsbrief »

    E-mail: Waarom inschrijven?

    Aankomende topwedstrijden »

    Nigeriajun 22
    11:00
    IJsland
    Servijun 22
    14:00
    Zwitserland
    Belgijun 23
    8:00
    Tunesi
    Zuid-Koreajun 23
    11:00
    Mexico
    Duitslandjun 23
    14:00
    Zweden
    Engelandjun 24
    8:00
    Panama
    Japanjun 24
    11:00
    Senegal
    Polenjun 24
    14:00
    Colombia
    Uruguayjun 25
    10:00
    Rusland
    Saoedi-Arabijun 25
    10:00
    Egypte
    Live Soccer TV App
    Volg de wedstrijd onderweg
    Download de Live Soccer TV App voor
    iPhone en Android
    Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

    Wereldkampioenschap

    Group A
    14 jun 11:00Moscow
    Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
    15 jun 8:00Yekaterinburg
    Egypte 0 - 1 Uruguay
    19 jun 14:00Saint Petersburg
    Rusland 3 - 1 Egypte
    20 jun 11:00Rostov-on-Don
    Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
    25 jun 10:00Volgograd
    Saoedi-Arabië vs Egypte
    25 jun 10:00Samara
    Uruguay vs Rusland
    Group B
    15 jun 11:00Saint Petersburg
    Marokko 0 - 1 Iran
    15 jun 14:00Sochi
    Portugal 3 - 3 Spanje
    20 jun 8:00Moscow
    Portugal 1 - 0 Marokko
    20 jun 14:00Kazan
    Iran 0 - 1 Spanje
    25 jun 14:00Saransk
    Iran vs Portugal
    25 jun 14:00Kaliningrad
    Spanje vs Marokko
    Group C
    16 jun 6:00Kazan
    Frankrijk 2 - 1 Australië
    16 jun 12:00Saransk
    Peru 0 - 1 Denemarken
    21 jun 8:00Samara
    Denemarken vs Australië
    21 jun 11:00Yekaterinburg
    Frankrijk vs Peru
    26 jun 10:00Sochi
    Australië vs Peru
    26 jun 10:00Moscow
    Denemarken vs Frankrijk
    Group D
    16 jun 9:00Moscow
    Argentinië 1 - 1 IJsland
    16 jun 15:00Kaliningrad
    Kroatië 2 - 0 Nigeria
    21 jun 14:00Nizhny Novgorod
    Argentinië vs Kroatië
    22 jun 11:00Volgograd
    Nigeria vs IJsland
    26 jun 14:00Rostov-on-Don
    IJsland vs Kroatië
    26 jun 14:00Saint Petersburg
    Nigeria vs Argentinië
    Group E
    17 jun 8:00Samara
    Costa Rica 0 - 1 Servië
    17 jun 14:00Rostov-on-Don
    Brazilië 1 - 1 Zwitserland
    22 jun 8:00Saint Petersburg
    Brazilië vs Costa Rica
    22 jun 14:00Kaliningrad
    Servië vs Zwitserland
    27 jun 14:00Moscow
    Servië vs Brazilië
    27 jun 14:00Nizhny Novgorod
    Zwitserland vs Costa Rica
    Group F
    17 jun 11:00Moscow
    Duitsland 0 - 1 Mexico
    18 jun 8:00Nizhny Novgorod
    Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
    23 jun 11:00Rostov-on-Don
    Zuid-Korea vs Mexico
    23 jun 14:00Sochi
    Duitsland vs Zweden
    27 jun 10:00Kazan
    Zuid-Korea vs Duitsland
    27 jun 10:00Yekaterinburg
    Mexico vs Zweden
    Group G
    18 jun 11:00Sochi
    België 3 - 0 Panama
    18 jun 14:00Volgograd
    Tunesië 1 - 2 Engeland
    23 jun 8:00Moscow
    België vs Tunesië
    24 jun 8:00Nizhny Novgorod
    Engeland vs Panama
    28 jun 14:00Kaliningrad
    Engeland vs België
    28 jun 14:00Saransk
    Panama vs Tunesië
    Group H
    19 jun 8:00Saransk
    Colombia 1 - 2 Japan
    19 jun 11:00Moscow
    Polen 1 - 2 Senegal
    24 jun 11:00Yekaterinburg
    Japan vs Senegal
    24 jun 14:00Kazan
    Polen vs Colombia
    28 jun 10:00Volgograd
    Japan vs Polen
    28 jun 10:00Samara
    Senegal vs Colombia
    Knockout Stage

    Round of 16
    30 jun 10:00Kazan
    [1C] vs [2D]
    30 jun 14:00Sochi
    [1A] vs [2B]
    1 jul 10:00Moscow
    [1B] vs [2A]
    1 jul 14:00Nizhny Novgorod
    [1D] vs [2C]
    Round of 16
    2 jul 10:00Samara
    [1E] vs [2F]
    2 jul 14:00Rostov-on-Don
    [1G] vs [2H]
    3 jul 10:00Saint Petersburg
    [1F] vs [2E]
    3 jul 14:00Moscow
    [1H] vs [2G]
    Quarter Final
    6 jul 10:00Nizhny Novgorod
    [W49] vs [W50]
    6 jul 14:00Kazan
    [W53] vs [W54]
    7 jul 10:00Samara
    [W55] vs [W56]
    7 jul 14:00Sochi
    [W51] vs [W52]
    Semi-final
    10 jul 14:00Saint Petersburg
    [W57] vs [W58]
    11 jul 14:00Moscow
    [W59] vs [W60]
    Third place match
    14 jul 10:00Saint Petersburg
    [L61] vs [L62]
    Final
    15 jul 11:00Moscow
    Final: FIFA World Cup 2018