Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
  • Do
    Jun 21
  • Vr
    Jun 22
  • Za
    Jun 23
  • Zo
    Jun 24
  • Ma
    Jun 25
  • Di
    Jun 26
  • Wo
    Jun 27
  •  

Nieuws

 

Video's


“Is This The WORST World Cup Ever?!” | Germany vs Swede…
17 uur geleden

Highlights: Houston Dash vs. Portland Thorns FC | June…
23 uur geleden

GOAL: Christine Sinclair scores her seventh goal of the…
23 uur geleden

GOAL: Ana-Maria Crnogorčević puts Portland back in the…
Gisteren

GOAL: Tobin Heath gives Portland an early lead
Gisteren

GOAL: Sofia Huerta scores her first for the Dash
Gisteren

Stefan Frei on returning to action after World Cup break
Gisteren

Rave TV Preview: Sounders look to capitalize on Chicago…
Gisteren

Space for the Counter | Kroger Keys to the Game
Gisteren

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018