Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
  • Di
    Jul 17
  • Wo
    Jul 18
  • Do
    Jul 19
  • Vr
    Jul 20
  • Za
    Jul 21
  • Zo
    Jul 22
  • Ma
    Jul 23
  •  
?  
Donderdag, 19 Juli 2018
Europa - UEFA Europa League 
Live + 9:00FT Tobol 2 - 0 Samtredia
Live + 9:00FT Kairat 7 - 1 Engordany
Live +11:0039' Viitorul 0 - 0 Racing LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
Live +11:0039' Dinamo Minsk 1 - 1 Derry City LAOLA1.TV, Беларусь 5, LAOLA1.tv Int…
Live +11:0041' Laçi 0 - 0 Anorthosis Cytavision Live, Cytavision Sports 2
Live 11:0039' Gandzasar 0 - 0 Lech Poznań Polsat Sport, IPLA
11:00 Irtysh vs Trakai
12:00 Nõmme Kalju vs Stjarnan LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
12:00 Slavia Sofia vs Ilves
12:00 Molde vs Glenavon
12:00 Gzira United vs Radnički Niš
12:30 Riga vs CSKA Sofia Diema Sport
12:30 Slovan Bratislava vs Milsami
13:00 Dinamo Tbilisi vs DAC
13:00 AIK vs Shamrock Rovers Viaplay Denmark, Viaplay Sweden, Viaplay…
13:00 İnter Bakı vs Balzan LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
13:00 Apollon vs Stumbras Cytavision Sports 1, Cytavision Live
13:00 Shakhtyor vs Connah's Quay LAOLA1.TV, Беларусь 5, LAOLA1.tv Int…
13:00 Vardar vs Pyunik
13:00 Maccabi Tel Aviv vs Ferencváros LAOLA1.TV, Sport 1, M4 Sports
13:00 Sarpsborg 08 vs ÍBV TV2 Sport , TV2 Sumo
13:00 Häcken vs Liepāja
13:00 Zaria vs Górnik Zabrze
13:00 Prishtina vs Fola Esch
13:00 žalgiris vs Kí
13:30 Nordsjælland vs Cliftonville Viaplay Denmark, TV3 Sport
13:30 Progrès Niedercorn vs Qabala
13:45 Beitar Jerusalem vs Chikhura B/R Live
14:00 Luftëtari Gjirokastër vs Ventspils
14:00 København vs KuPS 6'eren, Eurosport Player Denmark
14:15 Sarajevo vs Banants B/R Live, Arena Sport 3, Arena Spo…
14:15 Maribor vs Partizani Tirana SportKlub 1 Serbia, SportKlub 1 Slove…
14:30 Partizan vs Rudar Arena Sport 1 Serbia, Arena Sport 4
14:30 Trenčín vs Budućnost Arena Sport 4 Serbia, Arena Sport 2
14:30 OFK Titograd vs B36
14:45 Osijek vs Petrocub LAOLA1.TV, Arena Sport 3 Serbia, Are…
14:45 Coleraine vs Spartak Subotica
14:45 Dundalk vs Levadia
14:45 Tre Fiori vs Rudar
14:45 Nsí vs Hibernian Premier Sports, Eir Sport 2
15:00 Domžale vs Široki Brijeg LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
15:00 Újpest vs Neftçi LAOLA1.TV, LAOLA1.tv International
15:15 FH vs Lahti
Zuid-Amerika - Copa Sudamericana 
18:30 Deportivo Cuenca vs Wilstermann fuboTV, FOX Deportes, FOX Soc…
20:45 Rampla Juniors vs Santa Fe fuboTV, FOX Deportes, FOX Soc…
Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19 
Live 11:308' Finland U-19 0 - 0 Noorwegen U-19 ESPN3, WatchESPN, UEFA TV, Yo…
13:30 Portugal U-19 vs Italië U-19 fuboTV, ESPN3, Univision Deport…
Club Vriendschappelijk 
Live + 9:00FT Wolverhampton Wanderers 1 - 1 Ajax ESPN3, WatchESPN, Wolves TV, DAZN
14:45 Walsall vs Ajax fuboTV, Eleven Sports Network, Ele…

Nieuws

Transfer News     FIFA/Coca Cola World Ranking     Balon D'Or News

 

Video's


GOAL | Julio Cascante heads in free kick to cut lead in…
10 uur geleden

Commentaires d'après-match | Post-game comments | M…
10 uur geleden

Grosse soirée pour Mathieu Choinière
10 uur geleden

#CHIvLOU Postmatch Reaction | Bastian Schweinsteiger
11 uur geleden

#CHIvLOU Postmatch Reaction | Veljko Paunovi
11 uur geleden

Adolfo Machado loved Romell Quioto's free kick
11 uur geleden

HIGHLIGHTS: Chicago Fire vs. Louisville City | July 18…
11 uur geleden

Highlights: MNUFC vs. New England Revolution
11 uur geleden

MNUFC Postgame Press Conference
11 uur geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië