Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
VS en Canada

Major League Soccer

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
Eastern Conference
1   Atlanta United 16 10 3 3 33 19 +14 33 WGWGV
2
New York City 15 8 4 3 30 20 +10 28 GWVWG
3   Columbus Crew 17 7 6 4 22 16 +6 27 VGGGW
4
New York RB 14 8 2 4 30 16 +14 26 WGVGW
5
New England 16 6 6 4 27 23 +4 24 GGWGG
6
Orlando City SC 15 6 1 8 24 31 -7 19 VVVVV
7
Chicago Fire 16 5 4 7 23 28 -5 19 GGWVW
8
Philadelphia Union 15 5 3 7 16 21 -5 18 VVWGW
9
Montreal Impact 16 5 0 11 18 31 -13 15 WVWVV
10
Toronto FC 14 4 3 7 23 27 -4 15 GWGVW
11
DC United 12 2 4 6 19 24 -5 10 GVGWV
Western Conference
1
Sporting KC 15 8 5 2 28 14 +14 29 GWGGW
2   Dallas 14 8 5 1 24 14 +10 29 WWWWG
3
Los Angeles FC 14 7 3 4 29 24 +5 24 WVGVG
4
Vancouver Whitecaps 16 6 5 5 26 30 -4 23 WWGGG
5
Real Salt Lake 15 7 1 7 19 29 -10 22 VWWWV
6
Portland Timbers 13 6 4 3 20 18 +2 22 GGWWW
7
Houston Dynamo 14 6 3 5 29 21 +8 21 WVVWW
8
LA Galaxy 15 6 2 7 22 23 -1 20 WGVWW
9
Minnesota United 14 5 1 8 17 26 -9 16 VWGVV
10
Seattle Sounders FC 13 3 2 8 10 17 -7 11 VWVVV
11
SJ Earthquakes 15 2 4 9 24 31 -7 10 GVVVV
12
Colorado Rapids 14 2 3 9 16 26 -10 9 GVVVV

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
J. MartínezAtlanta United 14 4
B. Wright-PhillipsNew York RB 10 0
G. ZardesColumbus Crew 10 1
T. BunburyNew England 9 1
D. HoesenSJ Earthquakes 9 0
A. ElisHouston Dynamo 8 1
David VillaNew York City 8 2
D. DwyerOrlando City 7 0
Z. IbrahimovićLA Galaxy 7 0
D. MattocksDC United 7 0
I. PiattiMontreal Impact 7 2
Ismael TajouriNew York City 7 0
C. VelaLos Angeles FC 7 1
M. AlmirónAtlanta United 6 4
D. BadjiColorado Rapids 6 0

Kanalen met uitzendrechten Major League Soccer in Verenigde Staten

Altitude Sports and Entertainment
Seasons: 2017-2020
COMCAST CORPORATION
Seasons: 2015-2018
MSG Networks
Seasons: 2016-2018
Sirius XM Holdings
Seasons: 2015-2022
Available on:
SiriusXM FC
Univision Communications Inc
Seasons: 2015-2022
fuboTV
Seasons: 2015-2022
Twitter
Seasons: 2018-2021
YouTube
Season: 2018

 

Nieuws

Amazon gaat wedstrijden Premier League uitzenden
Het Financieele Dagblad (1 week ago)

 

Video's


Mexico: America's World Cup Hope
15 uur geleden

Postgame - Daniel Salloi
17 uur geleden

Postgame - Ike Opara
17 uur geleden

Postgame - Yohan Croizet
17 uur geleden

Happy Father's Day from the Quakes: Part 1
17 uur geleden

Happy Father's Day from the Quakes: Part 2
17 uur geleden

Memo Rodriguez prepares for another U.S. Open Cup showing
17 uur geleden

Postgame - Peter Vermes
20 uur geleden

HIGHLIGHTS: LA Galaxy vs. Portland Timbers | U.S. Open…
Gisteren

MATCH HIGHLIGHTS | Portland Timbers 1, LA Galaxy 0 | Ju…
Gisteren

Sebastián Blanco | Timbers 1, Galaxy 0 | Postgame | 201…
Gisteren

Giovanni Savarese | Timbers 1, Galaxy 0 | Postgame | U…
Gisteren

GOAL | Sebastián Blanco finishes off great team goal bu…
Gisteren

#STWeek | Thorns and Timbers join kids at 4 Worlds Unit…
2 dagen geleden

#STWeek | Merritt Paulson and players help out at Jenki…
2 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Colombiajun 19
8:00
Japan
Polenjun 19
11:00
Senegal
Ruslandjun 19
14:00
Egypte
Portugaljun 20
8:00
Marokko
Uruguayjun 20
11:00
Saoedi-Arabi
Iranjun 20
14:00
Spanje
Denemarkenjun 21
8:00
Australi
Frankrijkjun 21
11:00
Peru
Argentinijun 21
14:00
Kroati
Brazilijun 22
8:00
Costa Rica
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018