Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
  • Do
    Jul 19
  • Vr
    Jul 20
  • Za
    Jul 21
  • Zo
    Jul 22
  • Ma
    Jul 23
  • Di
    Jul 24
  • Wo
    Jul 25
  •  
?  
Zaterdag, 21 Juli 2018
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +15:30FT Atlanta United 3 - 1 DC United fuboTV, Univision Deportes, Univision, MLS…
Live +16:00FT Seattle Sounders FC 2 - 0 Vancouver Whitecaps DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO Seat…
Live +19:00FT Chicago Fire 1 - 2 Toronto FC DIRECTV, MLS Live, ESPN+, TSN GO
Live +19:00FT Philadelphia Union 1 - 3 LA Galaxy fuboTV, DIRECTV, MLS Live, Spectrum Spor…
Live +19:00FT New York RB 2 - 0 New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG, MSG GO
Live +19:30FT Columbus Crew 3 - 2 Orlando City SC DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27, CW C…
Live +21:0083' Houston Dynamo 1 - 1 Dallas DIRECTV, MLS Live, KTXA Dallas, T…
Live +22:00Susp. Real Salt Lake 2 - 0 Colorado Rapids DIRECTV, MLS Live, KMYU Utah, ESP…
23:00 Portland Timbers vs Montreal Impact MLS Live, FOX 12 Oregon KPTV, E…
International Champions Cup 
Live 10:05 Bayern München vs PSG ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, W…
Mexico - Liga MX 
Live +18:00FT Cruz Azul 3 - 0 Puebla fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, Un…
Live +20:00FT Pachuca 0 - 1 Monterrey fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, W…
Live +22:00HT Tigres UANL 1 - 0 León fuboTV, Univision, Fanatiz, Afizzionados
Live +22:0045' Tijuana 0 - 0 Guadalajara fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO,
Chili - Primera División 
Live +15:00FT Deportes Temuco 1 - 1 Antofagasta TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Colombia - Primera A 
Live +19:00FT Atlético Bucaramanga 0 - 0 Junior RCN Nuestra Tele, RCN Television, Depo…
Live +20:45FT Envigado 1 - 1 Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Costa Rica - Primera División 
Live +22:0543' Herediano 1 - 0 UCR Telecentro
Ecuador - Primera A 
Live +16:30FT Delfin 2 - 0 LDU Quito fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…
Live +19:00FT Emelec 3 - 0 Técnico Universitario fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…
Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19 - Vrouwen 
Live +12:05FT Zwitserland U-19 0 - 2 Spanje U-19 ESPN3, WatchESPN, RTS Sport, SportKlub…
Club Vriendschappelijk 
Live +11:00FT Hoffenheim 2 - 2 Queens Park Rangers fuboTV, Eleven Sports Network, Arena Spor…
Live +11:30FT Galatasaray 1 - 2 Valencia ESPN3, WatchESPN, SportKlub 1 Serbia,
Live +12:05FT Sevilla 0 - 1 Benfica ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Live +13:00FT Olympique Marseille 1 - 1 Villarreal ESPN3, WatchESPN, Sport TV5
Peru - Primera División 
Live 14:00FT Deportivo Binacional 0 - 0 Universidad San Martín Peru Magico, Fanatiz
Live +16:30FT Ayacucho 1 - 1 Unión Comercio Peru Magico, Fanatiz
Live 18:45FT Sport Rosario 0 - 0 Academia Cantolao Peru Magico, Fanatiz
Live +21:0090' Sport Huancayo 2 - 1 Universitario Peru Magico, Fanatiz

Nieuws

Transfer News     FIFA/Coca Cola World Ranking     Balon D'Or News

 

Video's


Training Vision: New Jersey State of Mind
10 uur geleden

Three Numbers That Matter | Revs at New York Red Bulls
10 uur geleden

“Eden Hazard Is WASTED At Chelsea” | #HotTakes
16 uur geleden

Highlights: Utah Royals FC vs. North Carolina Courage …
19 uur geleden

Elevate - Episode 4: Their Family is Our Family
20 uur geleden

LA Galaxy train in Philadelphia ahead of clash with the…
Gisteren

Quarterfinal Kicker | Dynamo Rewind
Gisteren

Sounders Academy continues to impress with U-17 USSDA C…
Gisteren

Sounders train ahead of match vs Vancouver
Gisteren

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië