Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Engeland

Engeland - Premier League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Manchester City 38 32 4 2 106 27 +79 100 WWGWW
2 Manchester United 38 25 6 7 68 28 +40 81 WGVWW
3 Tottenham Hotspur 38 23 8 7 74 36 +38 77 WWVWG
4 Liverpool 38 21 12 5 84 38 +46 75 WVGGW
5 Chelsea 38 21 7 10 62 38 +24 70 VGWWW
6 Arsenal 38 19 6 13 74 51 +23 63 WVWVW
7 Burnley 38 14 12 12 36 39 -3 54 VVGGV
8 Everton 38 13 10 15 44 58 -14 49 VGWWG
9 Leicester City 38 12 11 15 56 60 -4 47 VWVVG
10 Newcastle United 38 12 8 18 39 47 -8 44 WVVVV
11 Crystal Palace 38 11 11 16 45 55 -10 44 WWWGW
12 AFC Bournemouth 38 11 11 16 45 61 -16 44 WWVVV
13 West Ham United 38 10 12 16 48 68 -20 42 WGWVV
14 Watford 38 11 8 19 44 64 -20 41 VWVGV
15 Brighton & Hove Albion 38 9 13 16 34 54 -20 40 VVWGG
16 Huddersfield Town 38 9 10 19 28 58 -30 37 VGGVW
17 Southampton 38 7 15 16 37 56 -19 36 VWGWG
18 Swansea City 38 8 9 21 28 56 -28 33 VVVVV
19 Stoke City 38 7 12 19 35 68 -33 33 WVGGG
20 West Bromwich Albion 38 6 13 19 31 56 -25 31 VWWGW
Champions League (groepsfase)
Europa League (groepsfase)
Europa League (kwalificatie)
Relegation - Championship

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
Mohamed SalahLiverpool 32 1
H. KaneTottenham Hotspur 30 2
S. AgüeroManchester City 21 4
J. VardyLeicester City 20 5
R. SterlingManchester City 18 1
R. LukakuManchester United 16 0
Roberto FirminoLiverpool 15 1
A. LacazetteArsenal 14 2
Gabriel JesusManchester City 13 0
E. HazardChelsea 12 2
R. MahrezLeicester City 12 0
G. MurrayBrighton & Hove Albion 12 4
Son Heung-MinTottenham Hotspur 12 0
M. ArnautovićWest Ham United 11 0
Álvaro MorataChelsea 11 0

Kanalen met uitzendrechten Premier League in Verenigde Staten

Sirius XM Holdings
Seasons: 2016-2019
Available on:
SiriusXM FC
Telemundo Inc
Seasons: 2016-2022
Arsenal Player
Season: 2017-2018
evertontv
Seasons: 2016-2019
fuboTV
Seasons: 2016-2022
LCFC Radio
Season: 2017-2018
LFCTV GO
Seasons: 2013-2019
nufcTV
Seasons: 2016-2019
Sport 24
Seasons: 2015-2019
Sport 24 Extra
Seasons: 2015-2019
TalkSport Radio World
Seasons: 2014-2019
WBA Radio
Season: 2017-2018

 

Nieuws

Leeds strikt oud-bondscoach Argentinië
Telegraaf.nl (1 week ago)
Noorse versterking uit Engeland voor Zulte Waregem
Het Belang van Limburg (1 day ago)

 

Video's


Salah: A Year On | Mo Salah's Extraordinary Debut S…
7 uur geleden

FRONT FLIP THROW IN | City at the World Cup | Episode 5
9 uur geleden

True or false? Alex Iwobi v Wikipedia
11 uur geleden

Sir Jack's Greatest Day | Old Gold
23 uur geleden

A Heroic Effort! | Max Sala's Race Across America
Gisteren

Who would be in Bellerin's World Cup 5-a-side team
Gisteren

Who is the toughest opponent in the Premier League? | W…
2 dagen geleden

Thank you, Jack! | The best of Wilshere compilation
2 dagen geleden

TOP 10: BEST U23 GOALS 2017/18
2 dagen geleden

Saints launch new Under Armour kits
2 dagen geleden

Chelsea's Amazing Academy | Pick Your Goal Of The S…
2 dagen geleden

BTS | 2018/19 Saints Home Kit Photoshoot
2 dagen geleden

Bernd Leno's first Arsenal interview
3 dagen geleden

Welcome to Arsenal, Bernd Leno
3 dagen geleden

PL Primary Stars | Hannah's Story
3 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Australijun 26
10:00
Peru
Nigeriajun 26
14:00
Argentini
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018