Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
VS en Canada

Major League Soccer

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGP
Eastern Conference
1   Atlanta United 16 10 3 3 33 19 +14 33
2
New York City 15 8 4 3 30 20 +10 28
3   Columbus Crew 17 7 6 4 22 16 +6 27
4
New York RB 14 8 2 4 30 16 +14 26
5
New England 16 6 6 4 27 23 +4 24
6
Orlando City SC 15 6 1 8 24 31 -7 19
7
Chicago Fire 16 5 4 7 23 28 -5 19
8
Philadelphia Union 15 5 3 7 16 21 -5 18
9
Montreal Impact 16 5 0 11 18 31 -13 15
10
Toronto FC 14 4 3 7 23 27 -4 15
11
DC United 12 2 4 6 19 24 -5 10
Western Conference
1
Sporting KC 15 8 5 2 28 14 +14 29
2   Dallas 14 8 5 1 24 14 +10 29
3
Los Angeles FC 14 7 3 4 29 24 +5 24
4
Vancouver Whitecaps 16 6 5 5 26 30 -4 23
5
Real Salt Lake 15 7 1 7 19 29 -10 22
6
Portland Timbers 13 6 4 3 20 18 +2 22
7
Houston Dynamo 14 6 3 5 29 21 +8 21
8
LA Galaxy 15 6 2 7 22 23 -1 20
9
Minnesota United 14 5 1 8 17 26 -9 16
10
Seattle Sounders FC 13 3 2 8 10 17 -7 11
11
SJ Earthquakes 15 2 4 9 24 31 -7 10
12
Colorado Rapids 14 2 3 9 16 26 -10 9

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
J. MartínezAtlanta United 14 4
B. Wright-PhillipsNew York RB 10 0
G. ZardesColumbus Crew 10 1
T. BunburyNew England 9 1
D. HoesenSJ Earthquakes 9 0
A. ElisHouston Dynamo 8 1
David VillaNew York City 8 2
D. DwyerOrlando City 7 0
Z. IbrahimovićLA Galaxy 7 0
D. MattocksDC United 7 0
I. PiattiMontreal Impact 7 2
Ismael TajouriNew York City 7 0
C. VelaLos Angeles FC 7 1
M. AlmirónAtlanta United 6 4
D. BadjiColorado Rapids 6 0

Kanalen met uitzendrechten Major League Soccer in Verenigde Staten

Altitude Sports and Entertainment
Seasons: 2017-2020
COMCAST CORPORATION
Seasons: 2015-2018
MSG Networks
Seasons: 2016-2018
Sirius XM Holdings
Seasons: 2015-2022
Available on:
SiriusXM FC
Univision Communications Inc
Seasons: 2015-2022
fuboTV
Seasons: 2015-2022
Twitter
Seasons: 2018-2021
YouTube
Season: 2018

 

Nieuws

Amazon gaat wedstrijden Premier League uitzenden
Het Financieele Dagblad (2 weeks ago)

 

Video's


Season Pass Holder Eric Santiago shoots Fan Vlog on Mat…
12 uur geleden

On #SEAvCHI | Nemanja Nikoli
14 uur geleden

On #SEAvCHI | Veljko Paunovi
14 uur geleden

Bande-annonce - International U14 2018
15 uur geleden

Pura Vida: Waston's journey to the World Cup (Part 3
18 uur geleden

10 years of the BBVA Compass Dynamo Charities Cup
18 uur geleden

Bobby Murphy | This Is What Everyone Needed
21 uur geleden

Sacha Kljestan | We Reacted Very Well
21 uur geleden

Earl Edwards | Getting The Result Was Big Time For Us
21 uur geleden

World Record Blooper Reel with RBNY
21 uur geleden

We Are TFC: Nicolas Hasler
22 uur geleden

Highlights | U.S. Open Cup, DC United vs. Orlando City
Gisteren

Postmatch Reaction | Nemanja Nikoli
Gisteren

Postmatch Reaction | Veljko Paunovi
Gisteren

Yeferson Quintana attends Uruguay viewing party at Avay…
2 dagen geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Zuid-Koreajun 23
11:00
Mexico
Duitslandjun 23
14:00
Zweden
Engelandjun 24
8:00
Panama
Japanjun 24
11:00
Senegal
Polenjun 24
14:00
Colombia
Uruguayjun 25
10:00
Rusland
Saoedi-Arabijun 25
10:00
Egypte
Iranjun 25
14:00
Portugal
Spanjejun 25
14:00
Marokko
Denemarkenjun 26
10:00
Frankrijk
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018