Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
  • Do
    Mei 24
  • Vr
    Mei 25
  • Za
    Mei 26
  • Zo
    Mei 27
  • Ma
    Mei 28
  • Di
    Mei 29
  • Wo
    Mei 30
  •  
?  
Zaterdag, 26 Mei 2018
VS/Canada - Major League Soccer 
Live +17:00FT Seattle Sounders FC 0 - 1 Real Salt Lake DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO Seat…
Live +17:30FT Vancouver Whitecaps 3 - 3 New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live, NBC Sports B…
Live +19:00FT New York RB 0 - 0 Philadelphia Union fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG, MSG GO
Live +19:30FT Orlando City SC 1 - 2 Chicago Fire DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27, ESPN+
Live +20:00FT Minnesota United 2 - 0 Montreal Impact fuboTV, DIRECTV, MLS Live, ESPN+, Fox Sp…
Live +21:00FT Colorado Rapids 2 - 3 Portland Timbers DIRECTV, MLS Live, KPDX Portland, ESPN…
Live +22:0054' Los Angeles FC 1 - 0 DC United MLS Live, NewsChannel 8, ESPN+,
Europa - UEFA Champions League 
Live +14:45FT Real Madrid 3 - 1 Liverpool
*Finale
fuboTV, FOX Network, ESPN Deportes, ESPN…
Vriendschappelijk 
Live + 7:35FT China 1 - 0 Myanmar Guangdong Sports Channel, Skynet Myanmar,
Brazilië - Brasileirão 
Live +15:00FT Fluminense 3 - 1 Chapecoense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, PFC Intern…
Chili - Primera División 
Live +15:00FT Huachipato 0 - 1 Universidad Chile TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Ecuador - Primera A 
Live 17:00FT Universidad Católica 0 - 0 El Nacional fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…
Toulon Tournament 
Live + 9:00FT Engeland U-21 2 - 1 China U-21 fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, FreeS…
Live +11:30FT Qatar U-21 1 - 4 Mexico U-21 fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Peru - Primera División 
Live +14:00FT Comerciantes Unidos 0 - 3 Sport Huancayo Peru Magico, Fanatiz
Live +16:30FT UTC Cajamarca 1 - 1 Universitario Peru Magico, Fanatiz
Live +18:4590' Deportivo Municipal 4 - 0 Sport Rosario Peru Magico, Fanatiz
Uruguay - Primera División 
Live +19:00FT Atenas 1 - 2 Peñarol fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLTV Pla…

Nieuws

 

Video's

Sorry, no videos available.

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Italimei 28
14:45
Saoedi-Arabi
Portugalmei 28
14:45
Tunesi
Frankrijkmei 28
15:00
Ierland
Verenigde Statenmei 28
18:30
Bolivia
Mexicomei 28
21:00
Wales
Argentinimei 29
19:00
Haïti
Perumei 29
21:00
Schotland
Frankrijkjun 1
15:00
Itali
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland vs Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte vs Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland vs Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië vs Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay vs Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko vs Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal vs Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal vs Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran vs Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk vs Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru vs Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken vs Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk vs Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië vs IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië vs Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië vs Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria vs IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica vs Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië vs Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië vs Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië vs Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland vs Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden vs Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea vs Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland vs Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België vs Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië vs Engeland
23 jun 8:00Moscow
België vs Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland vs Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia vs Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen vs Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan vs Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen vs Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018