Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
  • Wo
    Jul 18
  • Do
    Jul 19
  • Vr
    Jul 20
  • Za
    Jul 21
  • Zo
    Jul 22
  • Ma
    Jul 23
  • Di
    Jul 24
  •  
?  
Vrijdag, 20 Juli 2018
International Champions Cup 
21:05 Manchester City vs Borussia Dortmund ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
Mexico - Liga MX 
20:00 Veracruz vs Pumas UNAM fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz,
22:00 Atlas vs Querétaro fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz,
Ecuador - Primera A 
20:15 Macará vs Independiente del Valle fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19 
Live +11:30FT Oekraïne U-19 1 - 1 Engeland U-19 ESPN3, WatchESPN, UEFA TV, YouTube, YLE…
Live +13:30FT Turkije U-19 0 - 5 Frankrijk U-19 fuboTV, ESPN3, Univision Deportes, WatchE…
Zaterdag, 21 Juli 2018
VS/Canada - Major League Soccer 
15:30 Atlanta United vs DC United fuboTV, Univision Deportes, Univision,
16:00 Seattle Sounders FC vs Vancouver Whitecaps DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO…
19:00 Chicago Fire vs Toronto FC DIRECTV, MLS Live, ESPN+, TSN G…
19:00 Philadelphia Union vs LA Galaxy fuboTV, DIRECTV, MLS Live, Spe…
19:00 New York RB vs New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG,
19:30 Columbus Crew vs Orlando City SC DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27,
21:00 Houston Dynamo vs Dallas DIRECTV, MLS Live, KTXA Dallas, T…
22:00 Real Salt Lake vs Colorado Rapids DIRECTV, MLS Live, KMYU Utah, ESP…
23:00 Portland Timbers vs Montreal Impact MLS Live, FOX 12 Oregon KPTV, E…
International Champions Cup 
10:05 Bayern München vs PSG ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
Vriendschappelijk 
19:00 Boca Juniors vs Medellín FOX Sports 2 Cono Sur, FOX Play Latin…
Mexico - Liga MX 
18:00 Cruz Azul vs Puebla fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
20:00 Pachuca vs Monterrey fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
22:00 Tigres UANL vs León fuboTV, Univision, Fanatiz, Afizzionados
22:00 Tijuana vs Guadalajara fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO,
Chili - Primera División 
15:00 Deportes Temuco vs Antofagasta TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF…
Colombia - Primera A 
19:00 Atlético Bucaramanga vs Junior RCN Nuestra Tele, RCN Television, Depo…
20:45 Envigado vs Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Ecuador - Primera A 
16:30 Delfin vs LDU Quito fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
19:00 Emelec vs Técnico Universitario fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
Europa - UEFA Europees Kampioenschap Onder 19 - Vrouwen 
12:05 Zwitserland U-19 vs Spanje U-19 ESPN3, WatchESPN, RTS Sport,
Club Vriendschappelijk 
11:00 Hoffenheim vs Queens Park Rangers fuboTV, Eleven Sports Network, Arena…
11:30 Galatasaray vs Valencia ESPN3, WatchESPN, SportKlub 1…
12:05 Sevilla vs Benfica ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deporte…
13:00 Olympique Marseille vs Villarreal ESPN3, WatchESPN, Sport TV5,

Nieuws

Transfer News     FIFA/Coca Cola World Ranking     Balon D'Or News

 

Video's


Secteur 12, saison 4, épisode 14 - Du foot au Yankee St…
3 uur geleden

Valspar Matchday Primer | #CHIvTOR | July 21, 2018
4 uur geleden

Real Madrid To Announce Hazard & Courtois Double Si…
4 uur geleden

Top 10 World Cup Breakout Stars
4 uur geleden

Loudoun United FC joins USL
18 uur geleden

Quest Diagnostics Scouting Report: Kamara and Davies ca…
19 uur geleden

Rave TV Preview: Ruidiaz set to debut against rival Van…
19 uur geleden

8th Annual A&W Root Beer Float Night is July 28
20 uur geleden

Loudoun United FC Press Conference
20 uur geleden

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
Frankrijk 4 - 3 Argentinië
30 jun 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portugal
1 jul 10:00Moscow
Spanje 1 - 1P Rusland
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
Kroatië P1 - 1 Denemarken
Round of 16
2 jul 10:00Samara
Brazilië 2 - 0 Mexico
2 jul 14:00Rostov-on-Don
België 3 - 2 Japan
3 jul 10:00Saint Petersburg
Zweden 1 - 0 Zwitserland
3 jul 14:00Moscow
Colombia 1 - 1 Engeland
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Frankrijk
6 jul 14:00Kazan
Brazilië 1 - 2 België
7 jul 10:00Samara
Zweden 0 - 2 Engeland
7 jul 14:00Sochi
Rusland 2 - 2P Kroatië
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
Frankrijk 1 - 0 België
11 jul 14:00Moscow
Kroatië 2 - 1 Engeland
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
België 2 - 0 Engeland
Final
15 jul 11:00Moscow
Frankrijk 4 - 2 Kroatië