Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
Duitsland

Bundesliga

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

Pos.TeamGWWGVDVDTDGPVorm
1 Bayern München 34 27 3 4 92 28 +64 84 VWWWW
2 Schalke 04 34 18 9 7 53 37 +16 63 WWGGW
3 Hoffenheim 34 15 10 9 66 48 +18 55 WVWWW
4 Borussia Dortmund 34 15 10 9 64 47 +17 55 VVGWV
5 Bayer Leverkusen 34 15 10 9 58 44 +14 55 WGVVW
6 RB Leipzig 34 15 8 11 57 53 +4 53 WWVVG
7 Stuttgart 34 15 6 13 36 36 0 51 WWWWG
8 Eintracht Frankfurt 34 14 7 13 45 45 0 49 VWVVV
9 Borussia M'gladbach 34 13 8 13 47 52 -5 47 VWGWV
10 Hertha BSC 34 10 13 11 43 46 -3 43 VVGWW
11 Werder Bremen 34 10 12 12 37 40 -3 42 WGGVG
12 Augsburg 34 10 11 13 43 46 -3 41 VVGWG
13 Hannover 96 34 10 9 15 44 54 -10 39 VWVVG
14 Mainz 05 34 9 9 16 38 52 -14 36 VWWVW
15 Freiburg 34 8 12 14 32 56 -24 36 WVWVV
16 Wolfsburg 34 6 15 13 36 48 -12 33 WVVVG
17 Hamburger SV 34 8 7 19 29 53 -24 31 WVWWV
18 Köln 34 5 7 22 35 70 -35 22 VVVGV
Champions League (groepsfase)
Europa League (groepsfase)
Europa League (kwalificatie)
Degradatie play-offs
Relegation - 2. Bundesliga

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
R. LewandowskiBayern München 29 6
N. PetersenFreiburg 15 5
N. FüllkrugHannover 96 14 3
M. UthHoffenheim 14 0
K. VollandBayer Leverkusen 14 0
P. AubameyangBorussia Dortmund 13 3
M. GregoritschAugsburg 13 1
A. KramarićHoffenheim 13 2
T. WernerRB Leipzig 13 2
A. FinnbogasonAugsburg 12 3
S. KalouHertha BSC 12 1
S. WagnerBayern München 12 1
G. BurgstallerSchalke 04 11 0
S. GnabryHoffenheim 10 0
T. HazardBorussia M'gladbach 10 5

Kanalen met uitzendrechten Bundesliga in Verenigde Staten

Sirius XM Holdings
Season: 2017-2018
Available on:
SiriusXM FC
Univision Communications Inc
Seasons: 2017-2020
Bayern.tv
Season: 2017-2018
bwin
Season: 2017-2018
fuboTV
Seasons: 2015-2020
Sport 24
Season: 2017-2018
Sport 24 Extra
Season: 2017-2018

 

Nieuws

 

Video's


Naby Keita - All Goals and Assists 2017/18
17 uur geleden

Top 10 Fastest Players World Cup 2018 - EA SPORTS FIFA…
2 dagen geleden

Reus, Forsberg or Rebic for Left Midfield? - World Cup…
2 dagen geleden

Werner vs. Forsberg - EA Sports FIFA 18 World Cup Match…
2 dagen geleden

Niklas Süle | Question and Answer Feature | FC Bayern
2 dagen geleden

The Battle of the Bayern Superstars: James Rodriguez vs…
3 dagen geleden

Timo Werner - Germany's Star Striker and his Road t…
3 dagen geleden

Allianz Arena shines in black, red and gold
3 dagen geleden

Hot As Ice(land) - Bundesliga Striker Rurik Gislason Ha…
3 dagen geleden

Is Paulo Sergio an actor? | Google Autocomplete Challenge
3 dagen geleden

Top 10 Players Highest Shot Power World Cup 2018 - EA S…
4 dagen geleden

James, Thiago or Tolisso for Central Midfield? - World…
4 dagen geleden

Benjamin Pavard - France's New Bundesliga Wonderkid
Woensdag, 20 jun

James, Pulisic, Ribery & Co. - Best Skills of 2017/18
Dinsdag, 19 jun

Kagawa, Goretzka or Fabian for Central Midfield? World…
Dinsdag, 19 jun

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Nigeriajun 26
14:00
Argentini
IJslandjun 26
14:00
Kroati
Mexicojun 27
10:00
Zweden
Zuid-Koreajun 27
10:00
Duitsland
Servijun 27
14:00
Brazili
Zwitserlandjun 27
14:00
Costa Rica
Japanjun 28
10:00
Polen
Senegaljun 28
10:00
Colombia
Panamajun 28
14:00
Tunesi
Engelandjun 28
14:00
Belgi
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android

Wereldkampioenschap

Group A
14 jun 11:00Moscow
Rusland 5 - 0 Saoedi-Arabië
15 jun 8:00Yekaterinburg
Egypte 0 - 1 Uruguay
19 jun 14:00Saint Petersburg
Rusland 3 - 1 Egypte
20 jun 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Saoedi-Arabië
25 jun 10:00Volgograd
Saoedi-Arabië 1 - 1 Egypte
25 jun 10:00Samara
Uruguay 2 - 0 Rusland
Group B
15 jun 11:00Saint Petersburg
Marokko 0 - 1 Iran
15 jun 14:00Sochi
Portugal 3 - 3 Spanje
20 jun 8:00Moscow
Portugal 1 - 0 Marokko
20 jun 14:00Kazan
Iran 0 - 1 Spanje
25 jun 14:00Saransk
Iran vs Portugal
25 jun 14:00Kaliningrad
Spanje vs Marokko
Group C
16 jun 6:00Kazan
Frankrijk 2 - 1 Australië
16 jun 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Denemarken
21 jun 8:00Samara
Denemarken 1 - 1 Australië
21 jun 11:00Yekaterinburg
Frankrijk 1 - 0 Peru
26 jun 10:00Sochi
Australië vs Peru
26 jun 10:00Moscow
Denemarken vs Frankrijk
Group D
16 jun 9:00Moscow
Argentinië 1 - 1 IJsland
16 jun 15:00Kaliningrad
Kroatië 2 - 0 Nigeria
21 jun 14:00Nizhny Novgorod
Argentinië 0 - 3 Kroatië
22 jun 11:00Volgograd
Nigeria 2 - 0 IJsland
26 jun 14:00Rostov-on-Don
IJsland vs Kroatië
26 jun 14:00Saint Petersburg
Nigeria vs Argentinië
Group E
17 jun 8:00Samara
Costa Rica 0 - 1 Servië
17 jun 14:00Rostov-on-Don
Brazilië 1 - 1 Zwitserland
22 jun 8:00Saint Petersburg
Brazilië 2 - 0 Costa Rica
22 jun 14:00Kaliningrad
Servië 1 - 2 Zwitserland
27 jun 14:00Moscow
Servië vs Brazilië
27 jun 14:00Nizhny Novgorod
Zwitserland vs Costa Rica
Group F
17 jun 11:00Moscow
Duitsland 0 - 1 Mexico
18 jun 8:00Nizhny Novgorod
Zweden 1 - 0 Zuid-Korea
23 jun 11:00Rostov-on-Don
Zuid-Korea 1 - 2 Mexico
23 jun 14:00Sochi
Duitsland 2 - 1 Zweden
27 jun 10:00Kazan
Zuid-Korea vs Duitsland
27 jun 10:00Yekaterinburg
Mexico vs Zweden
Group G
18 jun 11:00Sochi
België 3 - 0 Panama
18 jun 14:00Volgograd
Tunesië 1 - 2 Engeland
23 jun 8:00Moscow
België 5 - 2 Tunesië
24 jun 8:00Nizhny Novgorod
Engeland 6 - 1 Panama
28 jun 14:00Kaliningrad
Engeland vs België
28 jun 14:00Saransk
Panama vs Tunesië
Group H
19 jun 8:00Saransk
Colombia 1 - 2 Japan
19 jun 11:00Moscow
Polen 1 - 2 Senegal
24 jun 11:00Yekaterinburg
Japan 2 - 2 Senegal
24 jun 14:00Kazan
Polen 0 - 3 Colombia
28 jun 10:00Volgograd
Japan vs Polen
28 jun 10:00Samara
Senegal vs Colombia
Knockout Stage

Round of 16
30 jun 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 jun 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 jul 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 jul 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 jul 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 jul 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 jul 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 jul 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 jul 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 jul 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 jul 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 jul 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 jul 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 jul 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 jul 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 jul 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018